Wpis z mikrobloga

Hej astroświry i pozostali mieszkańcy #krakow, w piątek w nocy z 27 na 28 lipca wypada całkowite zaćmienie księżyca. Dlatego pomyślałem, że warto by połączyć #krakowpiwo z #astronomia #obserwacjeastronomiczne i wybrać się na KOPIEC PIŁSUDSKIEGO, wypić kilka piwek lub innych trunków, kto co woli, oraz obserwować zaćmienie. Początek około 21:30, faza całkowita wypada na ~22:20, a samo zjawisko potrwa do około północy.

Miejmy nadzieję, że piątkowa noc, jak i ostatnie, będzie nieco bezchmurna tak aby przez te ponad 3h udało się coś zaobserwować.

Jak będzie pochmurnie to zawsze zostaje rbir lub inna piwnica, by zapić smutek.
dzangyl - Hej astroświry i pozostali mieszkańcy #krakow, w piątek w nocy z 27 na 28 l...

źródło: comment_imMz1JjSlVukSlm21a0GApC36ddJVBUL.jpg

Pobierz
  • 41
@idol89: 134 spod stadionu Cracovii o 20:22 -> 20:37, tylko to wchodzi w grę, kolejny jest za późno, na miejscu o 21:37, a spod ZOO trzeba jeszcze się kawałek (około 1 km) wspiąć do kopca.

Zawołasz listę? Ja nie mam pojęcia jak to zrobić...
@dzangyl: No właśnie to mam na myśli, że to przecież nie jest bezpośrednio przy arteriach, a na tym kopcu nie byłem.

Nie masz uprawnień do wołania poprzez Mirkolisty. Zaraz poratuję.
Wołam zainteresowanych (205) z listy krakowpiwo
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @Pruderyjny @Czerwony_Krokodyl @DOgi @even @hatifnat @henk @idol89 @Settesz @SpiderFYM @talinka @Szarlejowiec @metaxy @Mir0slaw @Rzaba @nsfw @KaczuszkaSpodDzbanuszka @Meriu @Dassault @endostyl @Jackey @mahometgej @peterek93 @M4lutki @myszczur @mile5 @moby22 @Napiecie @orchis1565 @polok20 @poprostuMarcin @dzangyl @Elektrolit @adios @kesik4 @emdey @Beauvoir @Miniaa @Soczysty24 @tomix @agnessse7 @Elthiryel @ami1410 @