Wpis z mikrobloga

Mirki depresja to jednak **ujowa choroba. Jednym slowem UMIERAM ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nikt mnie nie uprzedził, ze efekty odstawiania SNRI sa tak tragiczne. Od 3 dni praktycznie nie moge robic nic poza leżeniem. Mam ciagle zawroty glowy i nudności a do tego co chwile czuje jakby przeszywał mnie paraliżujący prąd. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nic tylko wzywać śmieciarkę.
Pocieszcie chociaz plusem, bo takie objawy w najgorszym wypadku moga potrwac do miesiaca a za tydzien pierwszy dzien w nowej pracy. (,)
#wezsielecz #zalesie #przegryw i w sumie troche #zebroplusy
  • 151
@HumbugPL: Najpierw przez miesiac bralam pol dawki, potem odstawiłam. Wszystko zgodnie z zaleceniami lekarza.
Jak na osobe ktora to przezywa a nie tylko opisuje mysle, ze lepiej odstawic teraz i miec psychiczny spokoj i radosc z tego, ze udalo sie wyleczyc z perspektywa tego, ze w ciagu tygodnia moze to wszystko przejdzie a nie potem brac jakies l4 czy inne rzeczy tylko po to zeby to przeszlo. Psychocznie nie ma juz
@BzdziagwaLujka Zdziwiłem się. Spokojnie jednak, najważniejsze to nie panikować. To kolejny etap i zazwyczaj trzeba przez to przejść. Wczoraj było dobrze, dziś jest źle. Pomimo fatalnego humoru nie należy myśleć destruktywnie i obala ćwiczeń zdrowego planu działania o 180°. Efektu "jak renkom odjoł" w takim stanie nie osiągniesz, ale możesz zachować spokój i trzeźwość myślenia.
@towarprawemnietowarem: :O bezno w przeciwieństwie do ssri/snri jest uzalezniajace i zostawianie go a co dopiero branie bez konsultacji z lekarzem to Sory ale wielka glupota. Do tego, benzo dziala w taki sposob, ze moze opóźnić poradzenie sobie z psychicznym problemem ktory istnieje bo odsuwa w czasie przeżywanie tego. Nie ma sie co dziwic, ze Ciebie tak dopadło. Mam nadzieje, ze w przyszlosci bedziesz bardziej rozsądny