Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie w #krakow można iść na #sauna , tak żeby nikt nie miał pretensji, że jestem w niej nago. Nie zrozumcie mnie źle, w samej saunie mam ręcznik i jestem nim mniej lub bardziej okryty i nikt pretensji nie ma, ale jak wychodzę, żeby się schłodzić to przecież nie będę siedział w balii wody w ręczniku czy pod prysznicem, ani się ubierał, żeby się schłodzić pod zimną wodą. Te sauny przy #basen raczej się do tego nie nadają, miałem wiele sytuacji: "co pan sobie wyobraża tu są małe dzieci", szczytem wszystkiego było jak para przyszła do sauny i chłopak (sic!) dziewczyny zwracał mi uwagę, że jemu dziewczynie się to nie podoba - odpowiedziałem, że niech sama mi powie jak się jej nie podoba i dostałem od niego w twarz (warto było dla jego miny ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Więc pytanie, gdzie można w spokoju się posaunować w tym mieście, w normalnym miejscu razem z swoim #rozowepaski (niestety doświadczenie pokazuje że takie typowo naturystyczne sauny prędzej czy później stają się miejscem schadzek #geje - a to mnie nie interesuje).

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dużo zależy od podejścia obsługi, byłam na Dekerta w termach krakowskich parę razy i nie było ludzi ubranych, w King Square podobnie z tym że tam zawsze byłam wieczorami. Szukaj saun z seansami, np Borowinowa czy wspomniane już Termy Krakowskie. Jeśli współpracują z saunamistrzami jest szansa, że przestrzegają zasad poprawnego saunowania czyli nago i nikogo to nie dziwi.
  • Odpowiedz