Wpis z mikrobloga

@TomdeX: @panpikuss: Z tego co kojarzę to nie ma wcale lotów z PL do Turynu obecnie, dopiero w sezonie zimowym się wizzairem pojawiają.

Lot do Mediolanu lub Bergamo, a dalej pociąg (droższy) / bus do Turynu.
Największą przeszkodą jednak jest liczba miejsc na stadionie Juve, więc powodzenia z dostaniem biletów na stronie bez członkostwa.
@TomdeX: Też sugeruję jak wyżej. Bez przesiadki do lotniska pod Turynem nie dolecisz z Polski.
Lecisz do Bergamo, z lotniska pod dworzec w Mediolanie masz autobus za 5 euro.
Potem z Mediolanu do Turynu masz pociągi dość regularnie w cenie 16 euro, jedziesz dwie godziny. Nawet najtańszy pociąg jest ładny, przestronny, czysty i wygodny.
Dalej już tramwajem na mecz.

Jak już fundujesz wylot na mecz to dorzuć kilkanaście euro na zwiedzanie
@olo1917: wlasnie tez mi sie cos kojarzy, ze po prostu nic nie lata do Turynu.
No niestety drozsze, ale zawsze biore pociag, bo jezdze na 2-3 przez weekend i kazda godzina sie liczy, a pociagi szybsze.

@Lord_Mefisto: jak ktos chce tylko na jeden mecz, to faktycznie to jest najrozsadniejsze wyjscie, bo ten stadion, to jednak za maly wybudowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@venomik: Tak, planuję wizytę w muzeum + zwiedzanie stadionu w dzień meczowy.
@olo1917: Wiem, że będzie trudno o bilet w tym sezonie, dlatego na żadne hitowe spotkanie nie pojedziemy, zobaczy się, ewentualnie przepłaci się i kupi z drugiej ręki.
@TomdeX:
Na mecz z słabszym klubem powinieneś dać radę, pod warunkiem, że nastawisz się na błyskawiczne kupno po otwarciu sprzedaży (załóż konto z wyprzedzeniem na platformie sprzedażowej).
Ja w minionym sezonie na domowym meczu byłem z Benevento, beniaminek, mało popularny - bez trudu kupowałem sobie bilet na satysfakcjonującą mnie trybunę, jeszcze pewien czas po zakupie bilety były dostępne.

Ale faktycznie - początek sezonu, boom na Ronaldo, może być gorzej.

zwiedzanie stadionu
Najłatwiej z biletami jest na puchar


@olo1917: Juve wystartuje w Coppa Italia gdzieś w okolicach Bożego Narodzenia, to chyba nie będzie satysfakcjonowało OPa ;)
Do tego czasu na pewno będzie szansa na mecz ligowy w słabszym rywalem.
@venomik: Wszystkie karnety sprzedane + hype na Cristiano. Nawet biorąc pod uwagę start ligi w sierpniu, może być trudno.

@TomdeX Może brat by się ucieszył z meczu Juventus Woman? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@olo1917: Wszystkie karnety są zawsze sprzedawane na JStadium i ich ilość nie wzrosłą w tym roku, tak więc karnetowców będzie tyle samo co rok temu.
Pozostaje kwestia Ronaldo, ale podejrzewam, że jeśli OP ogarnie się szybko to bilet dostanie.