Wpis z mikrobloga

@wertum: Wiesz, sam bym w zyciu tak nie powiedział. Zawsze bym kupił i to nie tylko piwo ale pewnie i całkiem porządne wino.
Natomiast wnerwia mnie jak ktoś tak patrzy ludziom na ręce w kwestii tego co wypada. Mnie nauczono, że prezenty się daje ale się ich nie oczekuje, że idąc w gości nie przychodi się z pustymi rękami, ale majac gości nie patrzy im się na ręce i cieszy się
aha, czyli zapraszam zwykłego kumpla, daje jedzenie i jeszcze po niego wyjeżdżam bo sam nie ma auta i nawet nie jest w stanie kupić głupiego piwa tylko z pustymi rękami? xddd


@wertum: musi być naprawdę zajebisty w łóżku, że aż tak stajesz na głowie by mu dogodzić
@LR300: Tak bardzo to xD Jeżeli facet tak robi - dzban i burak, nawet goście po nim jadą. Jeżeli kobieta tak robi - cóż, normalka, nikt już nawet nie oczekuje, że postąpi inaczej. Nie ważne czy to jest randka, zapoznawcze spotkanie z tindera, czy kumpelski wypad. Dla nich podświadomie jest chyba tak, że jakiekolwiek spotkanie z facetem, to on nie powinien od nich niczego wymagać, bo wystarczy, że poświęciła mu czas
@wertum: no i oczywiście nieśmiertelny argument w stylu "zmień towarzystwo", "spotykaj się z normalnymi kobietami" xD dla Twojej wiadomości, oczywiście są kobiety, które mają rozum i godność człowieka, bo i z takimi się spotykałem. natomiast problemem jest to, że większość dziewczyn podświadomie #!$%@? takie coś (nawet te w porządku), bo są do tego przyzwyczajone i nie zdają sobie sprawy z tego, że to chyba jest coś nie tak. ich za to