Wpis z mikrobloga

Sobota, 21.07.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, tradycyjnie już zapraszam do zostawienia intencji w komentarzach. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania. Możesz je przeczytać tutaj: http://bit.ly/mikromodlitwa_FAQ

Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą." (Mt. 7,7-8)


Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
Intencje mogą być podsyłane anonimowo wiadomością prywatną.

Pisz także do nas na prywatną wiadomość jeśli chcesz dołączyć do grona modlących.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Grafik:
http://bit.ly/mikromodlitwa_grafik

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem. Chyba że się pali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M.....k - Sobota, 21.07.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potr...

źródło: comment_AdcWeBjrPJE28XFcRS7C76XGuCXJCwj6.jpg

Pobierz
  • 20
@Maaska: @ditivi123: @Wesoly_Kartofelek: @elokompaniero: rornazumiem ze wierzycie ale na prawde nie jest wam wam wyskakiwac z takimi prosbami? Nie chce hejtowac waszej wiary, ani nic takiego. Ale bog nie przerywa wojen, nie pomaga nikomu. A chcecie zeby wam pomogl zdac egzamin, albo mieszal sie w wasze zwiazki? Dlaczego nie wezmiecie swojego zycia w swoje rece i po prostu na to nie zapracujecie? Rozumiem ze sa sytuacje beznadziejne gdzie
Ale bog nie przerywa wojen, nie pomaga nikomu.


@PtactwaWiele: bóg na pewno nie pomaga nikomu, ale Bóg to zupełnie co innego ;)
Poza tym niepotrzebnie siejesz defetyzm, Bóg czasem pomaga, jeśli tylko jest to z korzyścią dla duszy i jest to zgodne z Jego planem.
Nie pomaga "z automatu" bo to nie punkt usługowy, tylko nasz Stworzyciel i Ojciec.
I chce żebyśmy Go prosili, nawet o drobne rzeczy.
@dendrofag: pisanie bóg jest w pelni poprawne , wszystko zalezy od stosunku do znaczenia tego slowa.

A skad sie to wzięło bo w sensie wiem ze w piśmie świętym sa na to cytaty, ale jest to tak obszerna ksiazka zetym cytaty mozna znalezc prawie na wszystko i zinterpretowac pod siebie. O ile juz dlugi czas temu stalem sie nie wierzacy, o tyle lubie porozmawiac na ten temat bo jest on dosc
pisanie bóg jest w pelni poprawne


@PtactwaWiele: W moim wpisie nie jest. I lojalnie ostrzegam że jeśli ciągle będziesz tak pisał to trafisz na czarną listę.

Jezeli cos jest zgodne z jego planem to po co go o to prosic?

Bo plan można wykonać tak, albo inaczej. Gdy się modlisz o coś co jest zgodne z Bożym Planem to Bóg może się przychylić i wtedy plan zostanie wykonany w inny sposób.
@dendrofag: nie chce wchodzic zadne batalie i rozumiem ze tez nie chcesz, mnie zwyczajnie to ciekawi. Bo gdy bylem wierzacy to sporo rzeczy bralem na wiare, twierdzilem ze tak ma byc, zawsze mi tak przeciez mowiono. Staram sie zrozumiec inny punkt widzenia niz moj obecny, bo moze to moj jest tym zlym.

Po prostu czytajac pismo swiete odnosze zupelnie inne odczucia co do samej istoty stwórcy aniżeli przedstawia mi kościół.

A
Po prostu czytajac pismo swiete odnosze zupelnie inne odczucia co do samej istoty stwórcy aniżeli przedstawia mi kościół.


Ja, jak byłem ateistą też czytałem Pismo Święte i wyciągałem swoje wnioski, ale prawda jest taka że jeden człowiek nie jest w stanie objąć swoim rozumem całej złożoności Biblii. Dzięki Bogu jednak robili to przez 2k lat święci i doktorzy Kościoła, setki, tysiące bardzo inteligentnych ludzi którzy spędzali całe życie zajmując się wyłącznie tym
@PtactwaWiele: Prośba o modlitwę nie oznacza, że nic się nie robi w życiu. Ja zmieniłem moje o 180 stopni, każdego dnia udowadnia żonie swoimi czynami, że nie jestem już tym kim bylem. Pracuje, biorę odpowiedzialność za swoje czyny, pomagam innym, szanuję ludzi itd. Jeśli nawet nie wierzysz w Boga to można spojrzeć też tak: myśl też jest formą energii. Skupiona na czymś, zwłaszcza przez ileś osób może (nie musi, ale może,