Wpis z mikrobloga

@Lisowa: ja czekam mniej więcej jeszcze dwa miesiące, też drugie. różnica 2,5 roku i jestem przerażony, bo jest taki synek mamusi... Nic nie pozwoli mi zrobić razem z nim. Zaraz reaguje agresją.
@Zabojcza_Rozowa Jeśli od cesarki minelo mniej niż 3 lata to nie dadzą naturalnie rodzić, babeczki mają i po 3-4 cesarki i nic im nie jest. Bajer polega na wycięciu starej blizny i zaszyciu :)
@layla__ Niby troche tak, ale miłość do partnera a miłość dziecka do matki troche się różni. Po prostu zazdrość trzeba jakoś wyciszać i pomóc dzieciom nawiązać więź :)
@Cole Tym razem dla małej, będzie mirabelka ( ͡
@Lisowa Oj Miłość malego dziecka bywa jeszcze bardziej zaborcza niż miłość w związku:) . Ja nie mogłam wcześniej nawet wziąć na ręce innego dziecka bo zaraz był płacz. Ale to może moja córka taka trudna jest, że nie chce się rodzicami z nikim dzielić.
@soadfan U nas jest identycznie, w większości przypadków wszystko musze ja no wrzask (,) Wrzesień teź?
@layla__ Może mój nie zrobi takiego dramatu bo widział jak trzymam inne dziecko i nie krzyczał ;)

@Tasde Zwolnienie jest ale przy pierwszym niestety nie pracowałam ( )
@soadfan Rozumiem Cie bo widzę że mèżowi też sprawia przykrość takie zachowanie, myśli że go syn nienawidzi. Dzieci pewnie widzą że jest troche inaczej i muszą odreagować. Niestety to my jesteśmy dorośli i musimy się uzbroić w cierpliwość i zrozumieć. Nie poddawaj się, u nas np spodobało się synowi kąpanie przez tate :) zawsze jakaś okazja do polepszenia więzi.
@Lisowa: Początek stycznia. :) Jeszcze długa droga przede mną, ale mam srogie problemy z siatkówką w prawym oku i okulistka stwierdziła, że tak czy siak będzie cesarskie cięcie, bo grozi mi pogorszenie/utrata wzroku na jedno oko. Póki co czekam na zabieg na no nieszczęsne oko, bo postarają mi się je maksymalnie zabezpieczyć do porodu. :)