Wpis z mikrobloga

@Zabojcza_Rozowa jak wszystko sie zaczyna to nie czujesz strahu tylko adrenaline i ekscytacja ( ͡º ͜ʖ͡º) przy pierwszej cesarce anestezjolog 5 razy wbijał mi sie w kregosłup żeby podać znieczulenie i nie pamiętam już naeet bólu ;) Więc nie ma co się bać ( )
Dzięki, mam nadzieje że tym razem wyjdzie spokojny osobnik :)
@Lisowa U mnie różnica 1.5lvla i powiem Ci, że pierwszy miesiąc to była ostra jazda starszego dziecka, histerie nocne i dzienne w sumie też, płacze, zazdrość, praktycznie nie odstepowanie mnie na krok całą dobę i generalnie jakby mi ktoś dziecko podmienił.
Na szczęście wszystko powoli mija i teraz starszak próbuje mi pomagać przy młodszym np przynosząc pieluchy :D
Ale orka przy dwójce jest nieziemska 24h/7 wiec życzę powodzenia i dużo siły :D
@layla__ Już psychicznie sie na to nastawiam, oby w nocy wrzasku nie robił, wystarczy że sie jeszcze przebudza. A w dzień już jest troche nieciekawie bo bumt dwulatka wchodzi i drze sie o wszystko jak nienormalny. :P
@Lisowa Gdzieś na jakimś blogu przeczytałam fajny tekst o tym; żeby wczuć się w sytuację starszego dziecka trzeba sobie wyobrazić, że mąż nagle przyprowadza Ci do domu obcą kobietę i komunikuje, że od dziś będzie z Wami mieszkać i on ją kocha tak jak Ciebie i chce żebyś Ty też ją pokochała :D Tak sobie o tym przypominałam jak traciłam już do starszaka cierpliwość. Może trochę głupie, ale pomaga zobrazować jakie emocje