Wpis z mikrobloga

Bardzo proszę Was o Pomoc.

Szukam chętnych Wykopowiczów, którzy razem zamieszkają w moim mieszkaniu na kilka, może kilkanaście dni.

Adres mieszkania: Warszawa-Bemowo

Z decydowałem się na ten krok, jako że widziałem że już raz ktoś miał podobny problem i Wykopowicze mu pomogli.

W skrocie,

W mieszkanie od ponad dwoch lat wynajmowalem parze pakistanczyk i polka, po 2 latach maja dwojke bachorow i prawdopodobnie trzecie w drodze, na pytanie kiedy sie wyprowadza odpowiadaja ze nigdy :D nie palca za wynajem od ponad 6m mieszkanie wygladlad mocno sredni (wiadomo muslimska dzicz), umowa juz nieobowiazauje mieszkanie zajmuja nielegalnie.

Podsumowaujac szukam dwoch panow ktorzy zamieszkaja z ta urocza para za darmo na kilka, może kilkanaście dni dodatkowo dostajac za to kase (do uzgodnienia) oraz pare litrow wodki do konsumcji TYLKO NA MIEJSCU :) co by nie bylo za smutno z nasza kochana para :D

Mam nadzieję, że Wasza obecność sprawi, że para odejdzie w siną dal :)

Dodatkowo powiesze w miszkaniu kartki z informacja ze "przebywajac w nim zgadzasz sie na nagrywanie" i oczywiscie was poprosze byscie nagrawali nasza urocza pare a filmy na wykop i YT

Sprawy finansowe do dogadania

Będę wdzięczny za pomoc

Ogłoszenie powazne i prawdziwe !!! INFO PROSZE NA PRV !!!

WSZYSTKO ROBIONE BEDZIE NA LEGALU UMOWA NA WYNAJEM DLA WAS ITP.....

#wynajem #niechcianilokatorzy #pdk #czynsz #mieszkanie #lokatorzy
zemer - Bardzo proszę Was o Pomoc.

Szukam chętnych Wykopowiczów, którzy razem zami...

źródło: comment_aUP4mUFb2jiLZ1B9gjyUIYQ78mYK17ux.jpg

Pobierz
  • 334
  • Odpowiedz
@andy1983: no nie czaje za bardzo o co ci chodzi click bate wystepuje tez na jutubie fejsie i innych gownach, o PW napisalem potem ze pewnie chodzi priv, z wolaniem narazie jeszcze nei wiem ocb ale pewnie to zgoogleje. tak jak to nazywam, kandydatow dwoch juz mam jutro jesli faktyczny wlasciciel mieszkania wyrazie ostateczna zgode na takie rozwiazanie bede dogrywam z nimi szczegoly
  • Odpowiedz
@krullol: zanim zrobilem ten wykop, wyszukalem czy ktos wczesniej nie miakl tego problemu zobaczylem to zdjecie z tymi typami zamiescilem je jako nie wiem dodatkowe cos co przyciagnie oko
  • Odpowiedz
@qwarqq właśnie mir domowy to się nazywało... Szczególnie że w mieszkaniu są gowniaki to OP nic nie zdziała. Nawet o dokwaterowaniu Mirków nie ma mowy. Skończy się to wezwaniem policji i spisaniem wszystkich. Gdyby nie było tam dzieci to być może coś się dało zrobić.
  • Odpowiedz
nie można nic odłączać lokatorom od czasu pewnej ustawy...


@sad_pepe: Mozna odlaczyc ciepla wode i zostawic zimna, a jak to nie pomoze, to mozna odlaczyc zimna, i zapewnic wode z beczkowozu, ktory bedzie przyjezdzac raz na pare dni pod blok.

@dupasmoka powodzenia z tym przy małych dzieciach w mieszkaniu sąd stanie po stronie lokatorów a OP będzie płacił. Bo jest to duże uprzykrzenie życia... już były takie sprawy i tacy jak
  • Odpowiedz
@sad_pepe: no nie do konca, plan jest taki do ludzi wpibja do mnie na chate, dziki wzywa milicje, milicja przyjezdza, typy maja ze mna umowe podpisana na powiedzmy miesiac, dziki i zonka nie maja nic milicja odjezdza bo typy maja umowy, tak jak to widze
  • Odpowiedz
@sad_pepe: no nie do konca, plan jest taki do ludzi wpibja do mnie na chate, dziki wzywa milicje, milicja przyjezdza, typy maja ze mna umowe podpisana na powiedzmy miesiac, dziki i zonka nie maja nic milicja odjezdza bo typy maja umowy, tak jak to widze


@zemer plan spoko ale sąsiedzi powiedzą że ta rodzina od dawna tu mieszka... Same przedmioty użytkowe do dzieci w mieszkaniu starczą nawet za dowód.
  • Odpowiedz
  • 8
@zemer trzymam kciuki za pakistańców. Pomagasz osiedlać się, rozmnażać i "koloryzować" takich osobników w tym kraju to płacz. Nie masz zasad i liczy się tylko Januszowy zarobek to nie szukaj teraz pomocy tylko radź sobie sam
  • Odpowiedz
@sad_pepe: i super a ja powiem ze od 6m nie palca kasy zatem umowa wygasla a dwoch typow umowy bedzie miec ze mna podpisane wywalic ich nie beda mogli. tak jak to widze
  • Odpowiedz