Wpis z mikrobloga

Mirki, nie szuka ktoś z Was pracy jako #tester ? Pilnie szukam dobrego testera automatyzującego, praca w klilmacie Mr.Robot, łamanie systemów zabezpieczeń, cybersecurity, firma należy do światowej czołówki. A może macie kogoś na polecenie?

#it #testowanie #pracait #testowanieoprogramowania #qa #automatyzacja i też trochę #programowanie

rudapanda - Mirki, nie szuka ktoś z Was pracy jako #tester ? Pilnie szukam dobrego te...

źródło: comment_ildXgK0gZWXBTTlacNHoqIedIiVAo0s5.jpg

Pobierz
  • 43
@kmlnvm: mam podobnie, choćby z dbałości o standardy nie odpisuję jeśli nie ma widełek i tak mam odkąd jeszcze szukałem pracy jako junior.

Z tego co wiem faktycznie czasami nawet są dobre stawki w ofertach bez widełek, ale wtedy chodzi zwykle o jakieś bzdurne polityki ukrywania zarobków w firmie lub sporą różnicę między starymi a nowymi pracownikami. Żadna z tych rzeczy to nie jest dobry symptom.
@xetrov: dwa razy byłem na rozmowie gdzie nie podawali widełek, to chcieli żebym pracował przy jakiejś archaicznej platformie i to za śmiesznie małe pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°) drugi raz to jak do skąpca szukali programisty, rozmowa składająca się z 1243324 spotkań na których nic ciekawego nie było, marnowali mój czas, jak już miało dojść do jakiegoś ostatniego spotkania z dyrektorem działu czy coś, to powiedziałem że
@kmlnvm: do takich firm nawet nie startuję, robię najpierw szybki research i jeśli to jakieś wieloetapowe gówno z milionem spotkań z Kierownikiem Kibla i Managerem Kuchni to olewam, bo nie spełniają moich standardów. Póki co jeszcze nie wtopiłem z takim podejściem.
@xetrov: dlatego odpuściłem duże korpo, mimo że w skąpcu wydawało się spoko z tego co osoba techniczna opowiadała, w obecnej robocie jestem już 3 lata, podoba mi się nawet, wiadomo mogłoby być lepiej ale dostaję podwyżki, rozwój jest, projekty spoko, no i najważniejsze, była jedna rozmowa po której dostałem ofertę z wyższą kwotą niż umawiałem się z HR ( ͡° ͜ʖ ͡°)