Wpis z mikrobloga

Ostatnio rżnę w Soulsy jak dziki i pomyślałem nawet - cholera, chyba zrobię na ten temat jeszcze jeden film na kanał.

Ale zobaczyłem mój poprzedni materiał na temat Trójki i... cóż. Nieskromnie powiem, że wyszedł genialnie. Poważnie. Jestem głuchy na krytykę na jego temat, więc nawet nie próbujcie bo i tak nic mnie nie wzruszy. Szkoda waszego czasu - to będzie jak rzucanie grochem o ścianę.

A najbardziej jestem dumny, że tak wiele osób pisze w komentarzach, że właśnie ten film przekonał ich do serii. Ponieważ moją życiową misją jest krzewić wśród ludzi miłość do Soulsów - czuję się dumny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#darksouls #darksouls3 #gry #youtube #chwalesie
qlink - Ostatnio rżnę w Soulsy jak dziki i pomyślałem nawet - cholera, chyba zrobię n...
  • 12
@qlink: Do każdej singlowej gry na pewno, ale co do gier sieciowych już bym się mocno upierał. O tyle o ile z soulsow da się wyciągnąć wszystko grając godzinę dziennie klikając losowo przyciski na klawiaturze lub grać po 10h i zmieniać build co bossa, to w takim lolu czy innym wowie już trzeba ogarnąć coś więcej.