Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio postanowiłem spróbować szczęścia w szukaniu miłość na czacie internetowym. Jako, że #tinder i #badoo to #rakcontent motzno chciałem spróbować czegoś nowego. Trafiła się jakaś miła dziewczyna. Studentka architektury. Powiedziała, że uwielbia sztukę i podróże. Pisało się całkiem miło,wydawała się być inteligentna. ale jakoś niechętnie chciała przejść na inny komunikator. W końcu się udało. Zastanawiała mnie to, że sama prowokowała powiedzmy nieco bardziej intymne tematy, ale robiła w dość subtelny sposób, więc byłem spokojny. Zaproponowałem wymianę zdjęć wysłałem swoje, ona odesłała mi jej i jakoś coś mi nie pasowało, wyglądało na zdjęcie rodem z reklam z portali randkowych. Wygooglowałem je no i dużo się pomyliłem, przeniosło mnie do strony z rosyjskimi ogłoszeniami matrymonialnymi. Wysłałem jej, ona nadal upierała się przy swoim i powiedziała,że to na pewno ona xDD Potem oczywiście kontakt się urwał.

I tak sobie myślę wtf? Kto to był? Jakiś gej podający się za dziewczynę, komuś komu się bardzo nudziło, no ale po #!$%@? robić takie rzeczy? xD W każdym razie jednak czat to też nie był pomysł, wcale nie jest lepszy od wszystkich gównianych tinderów( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #gorzkiezale #twnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 6