Wpis z mikrobloga

Właśnie mam całkiem niezla i dluuuuga spowiedź byłego gm'a z "projektu sunwell" Realmu Feronis i potwierdziły się moje obawy od dłuższego czasu - Cule (administrator) wyruchal tysiące polskich graczy tylko dlatego, że za mało zarabiał, więc postanowił stworzyć drugi Realm- zagraniczny (przez co padł Feronis) gdzie ceny sklepu są absurdalne xD, gnoi i ksenofobicznie podchodzi do Polaków ponieważ boi się, że Polacy splosza mu zagraniczne kury znoszace złote jaja(co jest totalna bzdura)
. I ogolnie spoko niech se zarabia ale to co zrobił z graczami z Feronisa którzy grali tam od początku jest żałosne. Wszyscy testerzy, gmi, ludzie od community zostali kopnieci przez niego w dupe. Nawet transferów nie zrobił xD
Zastanawiam się czy nie wrzucić tematu na Reddit. Niech ludzie wiedzą jaki administrator prowadzi server.
#worldofwarcraft #sunwell #blizzard #wow #oszkujo
  • 24
  • 4
@pandapl
@Aryo
Liczyłem że przetrwa jakieś 2-3 lata i że administracja będzie lepsza od poprzedniej, a jest zupełnie odwrotnie xD. Obecny jest niezłym cwaniakiem, wykorzystał stara markę znanego priva, robił reklamy na fb i sprowadził wielu graczy. Jak zobaczył że za mało zarabia to się wypial na wszystkich.

Eh grałem na Legionie, wyespilem 2x 110 ale jakoś nie przekonał mnie. Wotlk jest chyba najlepszym dodatkiem. Dlatego z niecierpliwością czekam na legalnego classicka.
@Kur_Piejak: Chyba w każdej grze, gdzie można postawić priva, adminowi w którymś momencie #!$%@? od szekli.

Ileż to już serwerów padło przez takich ludzi w Tibii, MU czy Lineage 2 to aż ciężko zliczyć, a później płacz ze gracze źli, skąpi, polaczki robaczki, cebula itd :p
@Kur_Piejak:

Eh grałem na Legionie, wyespilem 2x 110 ale jakoś nie przekonał mnie. Wotlk jest chyba najlepszym dodatkiem. Dlatego z niecierpliwością czekam na legalnego classicka.


Sporo osób czeka na vanillę, a co do Legionu to kwestia gustu. Ja na WoD tak się zanudziłem, że do Wowa wróciłem dopiero pod koniec Legionu, bo rzygać mi się chciało jak tylko widziałem tę grę
  • 0
@korporacion dokładnie tak jak piszesz. Kiedyś cyk smsik i można było grać przez tydzień czy tam expic. Teraz jak masz możliwość grania na privie, a globalu prawie za te same pieniądze to jednak wybrałbym ponownie global.
@Kur_Piejak: Aż dziwne, że zarabiają € i Blizzard ich nie #!$%@? z rowerka. No chyba że to jest jednak taki marginalny dochód, że mają #!$%@?, ale wciąż dziwne.

Ja na WoD tak się zanudziłem


@Aryo: Ja przespałem cały Legion, ale znajomi przy piwie mnie namówili zobaczyć co w nowym dodatku będzie. WoD był #!$%@?.
WoD był #!$%@?.


@Hatespinner: Przez pierwsze dwa miesiące dobrze się zapowiadał, ale po skończeniu misji i scenariuszy z lore w lokacjach nie miałem co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 0
@Hatespinner myślę że to kwestia czasu albo jednego maila.. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Chociaż Warmane zarabia dużo większe hajsy. @Aryo Co jak co, ale questy i cinematicki blizzard robi zajebiste, ale po jakims czasie są zbyt monotonne i proste..
@Kur_Piejak: @korporacion: Był pewien serwer, który czerpał korzyści z piractwa. Sąd nakazał wpłacenia całej kasy z otrzymanej mikropłatności, czyli 3 mln $ plus jeszcze 85 mln odszkodowania. Dalej uważacie prywatne serwery za dobrą opcję? Jeśli nie wiecie o co chodzi sprawdźcie w google "scapegaming"
@Kur_Piejak: Zapominasz o calym cata i mop. Gdzie poziom trudnosci byl o wiele wiekszy.

Z lk na hc sie powiedzmy zgodze, ale sindragossa? Gra jest coraz trudniejsza, tylko tez ludzie robia sie coraz lepsi, masz coraz wiecej pomcy, addonow itd.