Wpis z mikrobloga

Władze miejskie w Krakowie dogadują się z Ekstraklasą, żeby ta spłacała za Wisłę długi z pieniędzy z praw telewizyjnych xD xD xD Przecież prezesi polskich klubów to ten sam sort co menele korzystający z MOPSu, którym trzeba dawać bony, bo kasę przepierdzielą na wódę xD

Wisła zamiast oszczędzać i postawić na wychowanków, to woli wydawać kasę której nie ma na emerytowane "gwiazdy", albo szrot z Hiszpanii. No ale co złego może wyjść z rolowania długów? Skończą jak Widzew i ŁKS.
#ekstraklasa #pilkanozna #wislakrakow
  • 39
@demoos: to ty bredzisz:

Pieniądze będą pochodzić z przyszłych transz związanych między innymi z prawami medialnymi, które Ekstraklasa miała przekazywać Wiśle.

https://wislakrakow.com/wisla-zostaje-na-reymonta/

Ale brońcie dalej tej patologii. Uważasz, że to normalne, że Ekstraklasa musi stosować takie metody, bo w klubie mają w dupie długi i sami by ich nie spłacili? W klubie nie widzą, że należy wydawać tyle ile się ma?
Ale brońcie dalej tej patologii.


@nojednaknie: zacznijmy od tego, że to co teraz jest spłacane to dług poprzedniego właściciela, a nie obecnego zarządu. Tu nie chodzi o ich obrone tylko o zwykłą rzetelność w przekazywaniu informacji.

Esa ma te pieniądze z telewizji, ale klub nie dostaje ich za prawa telewizyjne.

Obecny zarząd zredukował zadłużenie klubu, wypracował zysk za 2017r, w tej kwestii mogę ich bronić. W innych już nie.
@nojednaknie
1.Jaka jest emerytowana "gwiazda" w zespole prócz Wasilewskiego i Boguskiego?
2.Kort/Lis/Grym i jeszcze jakiś młodzik o którym zapomniałem to "emerytowane gwiazdy" i szrot z Hiszpanii?
3.Wiesz ile hajsu wziął Meresiński z klubu?
4.Wiesz, że mamy uziemnione ok.800 kafli euro za grę w LE 2011/2012 przez mandziarę?
5.Jeżeli mi się wydaje, to jesteś z Wrocławia. Może byś powiedział o tym, co robi Śląsk za pieniądze podatników od miasta? Wisła od miasta dostała
@filantrop_wykopek: xD Jestem z małopolski i kibicuję wszystkim klubom z tego regionu. Po prosty wkurza mnie sposób zarządzania w polskich klubach.

Powtarzam: nie masz kasy to oszczędzasz, grając młodymi Polakami. Rolowanie długów prowadzi tylko w jednym kierunku: 4 liga.
@filantrop_wykopek: Typowe gadanie kibicowskiego betonu, w każdym punkcie półprawdy i głos trybun (czyli bzdury):
1. o kontrakcie Wasilewskiego pewnych danych brak, ale: Brożek miał 62 tys./m-c, a Głowa 85 tys. m-c, można założyć, że obaj kosztują Wisłę 1 mln rocznie...taniocha

2. Kort, Lis i Grym to zakupy na ten sezon...@nojednaknie miał na myśli politykę poprzednich sezonów - teraz już taka bieda w klubie, że będą brali wszystkich chętnych,

3. Podobno wyprowadził
@plk_bbl: zapomniałeś o jednym ważnym aspekcie. O tym, że to sąd zdecyduje czy kwoty zaległości sa zasadne czy zawyżone.
Operat przedstawiony przez miasto, czyli właściciela stadionu pokazuje wartość 100mln, a liczono od 400.

Dlaczego o tym nie wspomniałeś?