Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1671
Drogie Mireczki z #lodz , czy jest tu jakaś dobra dusza z samochodem kombi gotowa jutro koło 13 przewieźć cały mój życiowy dobytek 80km? Mojej już byłej odpaliła się #logikarozowychpaskow i muszę wrócić do domu rodzinnego. Rada dla was wszystkich, zawsze mówcie swoim różowym, że wrócicie później niż naprawdę. Czasem możecie wtedy znaleźć niespodziankę w waszym łóżku.
Troche #zalesie
  • 151
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Sorry, że odpisuję po przerwie ale.telefon za.barem ładowałem. Jak ktoś chętny na browara to zapraszam do Piwoteki.
@wi3hu: Świat i ludzie. Kombi bo blat od stołu, komputer, ubrania i inne pierdoły. Zaraz napiszę
@jmuhha: Jestem w takiej grupie i.nie ma opcji, sprawdzałem.
@ketiow: No to zapraszam. Najbardziej mi zależy o tej 13-14 bo wtedy jej nie ma w mieszkaniu. A chcę zostawić klucze sąsiadom, żeby im powiedzieć jaka sytuacja.
@Arghez: o stary w #!$%@? współczuję. Ja już o tym pisałem wiele razy - też mam za sobą bolesne rozstanie. Długo dochodziłem do siebie. Mam córkę z byłą. I powiem Ci tak, nic lepszego nie mogło mnie spotkać niż moja Córka i rozstanie z ex. W sumie to wszyscy na tym skorzystaliśmy (no dobra, ex nie wiem czy skorzystała, ale nie żałuję jej, niech i jej się ułoży). Z czasem poczujesz
@Arghez: Rozumiem żal i rozgoryczenie, ale nie możesz mieć pretensji do siebie że za dużo dałeś. To, że zajmowałeś się wszystkim w domu to dobrze, taka rola faceta. Gdyby tak nie było, a ona puściłaby się z koleżką to mogłaby Ci banię ryć że to Twoja wina, że się słabo zajmowałeś nią i domem itp. Żyj tak, żeby nigdy, ale to nigdy nie mieć sobie nic za złe, a na pewno