Wpis z mikrobloga

Hejka rowerowe maniaki, jak wam sie podoba taka rywalizacja?

Wystartował pierwsze w Polsce gravelowy ultramaraton rowerowy - Wisła 1200 km!

Ja kibicuję koledze z #polskiklubmtb nr. 165, który postanowił wystartować w tej imprezie. Rozpoczeli o 8 rano i czołowka ma już prawie 100 km na liczniku. Wszystkich można śledzić na mapce live. Kto chętny sprówać za rok? No i jak się podoba to oczywiście śmiało proszę wykopać znalezisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wisla1200.pl
GPS - Live tracker

#rower #rowerowawarszawa #rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #rowerowykrakow #szosa #szosowawarszawa #mtb #mtbmarathon oraz goscinne info dla #acleague bo nie tylko simracingiem człowiek żyje ( ͡ ͜ʖ ͡)
LKRISS - Hejka rowerowe maniaki, jak wam sie podoba taka rywalizacja?

Wystartował ...

źródło: comment_bb7RKColAHq0NF3z7OhS3c5gW3KK47vu.jpg

Pobierz
  • 18
@redmonk: trasa chociażby w kuj-pom od włocławka to na gravela nawet może być ciężkawa, dopiero za Toruniem aż do Chełmna leci praktycznie tylko po asfalcie.

48h spoko ale średnia powalająca nie będzie to nie szosa żeby zrobić bałtyk bieszczady tour na raz :)
@LKRISS: ładnie ale to 29 z hakiem nie 30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym szosa tak? a widzisz jak trasa tego maratonu leci? Są odcinki nieutwardzone nawet na mtb bardziej w rejonie kuj-pom. Na taką ilość km i zróżnicowany teren avg 30 to koksu.
Hejka rowerowe maniaki, jak wam sie podoba taka rywalizacja?

@LKRISS:
Twój wpis wygląda na błędny i nie zostanie uwzględniony w statystykach. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.
Jeśli masz pytanie lub pomysł na rozwój rowerowego równika, użyj tagu #rrtech.
Możesz od razu zmienić tag #rowerowyrownik na #rrtech, edytując swój wpis.
Na tagu #rowerowyrownik odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników wraz z ew. opisem
Hejka rowerowe maniaki, jak wam sie podoba taka rywalizacja?

@LKRISS:
Twój wpis wygląda na błędny i nie zostanie uwzględniony w statystykach. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.
Jeśli masz pytanie lub pomysł na rozwój rowerowego równika, użyj tagu #rrtech.
Możesz od razu zmienić tag #rowerowyrownik na #rrtech, edytując swój wpis.
Na tagu #rowerowyrownik odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników wraz z ew. opisem
@KontrolaAntydopingowa: wow! sproro tego. Ucze sie tego wykopowego silnika wiec sorki za bledy ale nie jest to jasno nigdzie opisane jak wstawiac wykopaliska albo ja nie potrafie tego znalezc. Nie zalezy mi na statystykach wiec nie bede nic zmienial i edytowal. Jesli chcecie mozecie to sami zrobic lub usunac wykopalisko. Tak tylko pomyslalem, ze moze warto zainteresowac wieksza ilosc mirkow tematem. Pozdrawiam
@LKRISS: z tego co widzę to peleton mocno się rozciągnął. Większość nie minęła jeszcze Puław, ale sa tacy, którzy jeszcze nie wyjechali z Małopolski.
Jest jakiś limit czasowy? Bo mam wrażenie że niektórzy to dojadą dopiero na przyszły weekend.