Wpis z mikrobloga

#handlarze #motoryzacja #toyota
Mirki wybrałem się kilka dni temu do #zwolen obejrzeć Toyotę corolle TS i postanowiłem wylać tutaj swoje rozgoryczenie co do tego auta a przede wszystkim do oszustów którzy ją wystawiają. Zaczynając od początku rozmawiałem z handlarzem przez telefon i zapewniał, że auto jest w super stanie i jest zgodne z opisem. Jak tylko zobaczyłem samochód to od razu wiedziałem, że jest to ulep. W ogłoszeniu napisane "bezwypadkowy" a w rzeczywistości chyba z 3 elementy niebyły malowane, przy czym na lewym tylnym błotniku szpachla, że czujnik nie widzi blachy a przedni prawy błotnik pomalowany chyba wałkiem malarskim. Przednia szyba wymieniana, opony łyse (przód inny tył inny), tarcze w takim stanie, że nie da się na nich wyjechać z placu. Silnik na zimnym pracuje głośniej niż diesel a na bagnecie oleju ponad maximum. Auto nie jest z 2006 r. tylko 2005 i nie jest sprowadzane z Niemiec tylko Szwecji. Dodatkowo handlarz to cham i gbur. Już nigdy nie przyjadę w te strony oglądać samochodu i wam Mirki też odradzam. Ku przestrodze podaję link to aukcji i VIN tego szrota.

Link do ogłoszenia
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-corolla-ts-1-8i-192ps-bez-wkladu-finansowego-stan-bdb-polecam-ID6AogaH.html
VIN SB1KY20E90F000413
P.H.U. LIDER Marcin Kapciak, Wojska Polskiego 110, Zwoleń - OSZUST !!!!
  • 8
  • Odpowiedz
@Issac: No jak widać. Ale wypadałoby zmienić mentalność i nie zakładać z góry, że jak ktoś jest handlarzem to jest nieuczciwy a jak jest księdzem to jest święty. No i należy piętnować takie zachowanie gdy ktoś wpisuje "bezwypadkowy" a sprzedaje ulepa a nie tłumaczyć się przyzwyczajeniem, że "handlarz to co się dziwisz"
  • Odpowiedz
@jakistamnick trafiłeś na chooja, wielu z nich ma taką właśnie mentalność, kupno samochodu to straszna droga przez mękę szczególnie jak do 20k PLN szukasz.
A akurat ta z ogłoszenia strasznie drogą jak na 12-13latka , moja mazda 3 1.6 klekot z 2005 roku kupiona w 2015 jako 10latek za 12tys. A tu taka cena? Mocno przegięta jak dla mnie
  • Odpowiedz