Wpis z mikrobloga

Ja to jestem dzban i nie szanuję znajomości nic a nic.

Znajoma pożaliła się, że facet, który do niej zarywał i który jej się podobał, ją olał i związał się z inną.
Znajoma oczywiście typ laski, gdzie facet musi najpierw trochę pozabiegać, pobiegać, postarać się - problem, że nie znała granic ani umiaru.
Facet w końcu dał sobie siana i dał szansę na relację lasce, która bezpośrednio do niego podbiła.

No i teraz znajoma tupie nóżką, jak to tak on mógł postąpić.

A dlaczego nie szanuję znajomości?
Bo skwitowałem jej to tak:
- Jakbyś nie udawała niedostępnej to teraz on robiłby minetkę Tobie, a nie innej lasce.

No i się #!$%@? obraziła na mnie. xD

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
  • 90
@TaoHosts: dobrze jej powiedziałeś. Ciekawi mnie czy zreflektuje się w końcu po jakimś czasie i zrozumie swoje zachowanie. Ale pewnie zależało jej na czymś w stylu "słońce, nie martw się, skoro nie zeszliscie się to pewnie tak miało być, jeszcze uda Ci się znaleźć mężczyznę, który będzie zabiegać o Ciebie tak jak sobie to wymarzyłaś ale nie zdziw się jak w końcu cię zgwałci"
@TaoHosts: Wyobraźcie sobie jakby tak zachowywał się każdy facet na świecie. Zero fochów, bezsensownych gierek, udawania. Po prostu podobasz mi się, ok to się umówmy. I podczas randkowania można flirtować i się droczyć. Ja #!$%@?, ale by było zajebiście. Ale nie, #!$%@? faceci którzy siebie nie szanują dają się wciągnąć w te bezsensowne gierki i manipulacje i dodatkowo dają się bez pardonu wykorzystać a potem płacz, że loszki to coorvy. Sami
co za upośledzone myślenie, jak widzę, że laska jest niedostępna to odpuszczam


@Jednofazowa_kaczka_wskazujaca: nie no faktycznie znacznie lepiej tracić czas kasę i energię na kogoś kto w najlepszym wypadku ma się za kogoś lepszego XD

Z czystym sumieniem można wtedy wskoczyć w FZ a potem na #przegryw płakać że "loszki to qwy" xD oczywiście spróbowało się absolutnie wszystkiego więc to nie nasza wina XD