Wpis z mikrobloga

#wycieczki #lotnictwo #biletylotnicze #bliskiwschod #jordania #arabiasaudyjska

Siema,
właśnie widzę, że Ryanair uruchamia z Modlina połączenie Warszawa - Amman i ceny są nawet dość przystępne. Od 4 lat mam ochotę wybrać się do Jordanii i planuje skorzystać z tej oferty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałem zapytać Was o:
- ile kosztuje teraz wiza lotniskowa do Jordanii?
- jak jest teraz z transportem pomiędzy Ammanem a Akabą?

Drugi news to Arabia Saudyjska wprowadziła wizy turystyczne dla grupy minimum 4 osób. Szukam jeszcze 3 Mirków, którzy będą chcieli się wybrać do AS jakoś w 2 połowie 2019 roku. Wszystko zorganizuje ;) a jestem bardzo dobrym tur operatorem i gwarantuje, że nie wytnę wam nerki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Warunek jest taki, że zawsze śpimy w hostelach i szukamy najtańszego
transportu.
[Wiem, że można ich wyprosić o zezwolenie na wjazd do Mediny i Mekki. Więc o taki papier też się postaram.]
  • 32
@bisu z tą wizą do KSA to już potwierdzone? Bo tylko newsy z hucznymi zapowiedziami znalazłam, ale to od lat są pogłoski, że będzie wiza turystyczna do Arabii i nigdy nie dochodziło to do skutku
@bisu: jak wbijasz do Jordanii na więcej niż 4 dni to na przejściach lądowych nie ma opłaty za wizę. Być może podobnie jest na lotnisku. W Jordanii najdroższym jednorazowym wydatkiem jest wejście do Petry.
@chudziutki: a chcesz wybrać ze mną? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ostrzegam jest dość zabawnie :P
Mam nadzieje, że za 7 miesięcy nie będzie dzwoniła do mnie ambasada RP w Erywaniu bo ktoś mnie szuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak chcesz jechać ze mną to proponuje trasę Kutaisi - Batumi - Tbilisi - Erywań - Teheran
@chudziutki: te strony świata mam dość dobrze rozpracowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, że jak najbardziej jestem zainteresowany na wyjazd z Tobą. Tylko ja zawsze śpię w hostelach i bardzo imprezuje wieczorami/nocami.