Wpis z mikrobloga

Prasówka Symulacyjna jest już dostępna tutaj ▶ SIMWEEK 23-24

Brak czasu w zeszłym tygodniu spowodował, że nie miałem kiedy napisać cotygodniowego sprawozdania z ciekawostek ze świata symulacji. Z tego powodu dzisiejsze podsumowanie jest o wiele dłuższe, ale zawiera głównie obrazki i filmiki.

Korzystając z okazji chciałbym obwieścić coś, co może zainteresować Inżynierów pracujących w #uk a dokładniej w #bristol .

TL;DR:


Zazwyczaj spotkania były zamknięte dla klientów firmy, ale w tym roku imprezę udało się zorganizować w Aerospace Bristol i każdy może przyjść jeśli wcześniej zarejestruje się klikając na LINK. Wiem, że to kryptoreklama, ale wydaje mi się, że idea jest fajna. Przede wszystkim jest to spotkanie organizowane przez dział techniczny, więc nie będzie marketingowego bicia piany. Druga sprawa - można poznać i pogadać z ludźmi z branży. W tym roku prezentacje mają firmy Frazer Nash, Mahle i Prodrive, a także nasz rodak, ekspert od analiz zmęczeniowych pan Paweł Sobczak pracujący dla Dassault Systemes. Nie wiem do końca kto z gości pojawi się w tym roku, ale w zeszłych latach pojawiali się ludzie pracujący dla Triumph czy Aston Martin. Truskawką na torcie jest możliwość zobaczenia samolotu Concorde na własne oczy, a będą też pewnie inne tego typu atrakcje.

Prawde mówiąc nie wiem czy znajdzie się tutaj choć jedna osoba, którą mogłoby to zainteresować, ale wrzucam. Może znacie kogoś potencjalnie zainteresowanego i przekażecie to i owo.

#bogdansymulant #mes #cfd #inzynieria #nauka #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki
Bogdan191 - Prasówka Symulacyjna jest już dostępna tutaj ▶ SIMWEEK 23-24

Brak czas...
  • 10