Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Witajcie skuhhwysyny. Dawno mnie tu nie było. Pierwsze co rzuca się w oczy to tragiczna śmierć @bvxtg :(
Ja we wtorek wylądowałem na oiomie, zatruty lewym sortem hexa - podobno była fala zatruć na Pomorzu - temat do zbadania i ewentualnie ostrzeżenia innych użytkowników.
Obecnie, po tygodniu na oiomie zacząłem chodzić, mówić, samodzielnie jeść. Ale miałem szczęście bo już praktycznie byłem martwy, brano pod uwagę odstąpienie od dalszego prowadzenia czynności ratujacych życie.
Dzięki wielkie dla wszystkich Ratowników Medycznych, którzy się nie poddają.
Co przegapiłem? Jakieś pytania?
#narkotykiniezawszespoko #ciezkarozkmina
  • 36
@ciezka_rozkmina: Ej, no to trzeba to uczcić że jednak żyjesz! Kiedy następna działka? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A kilka dni temu myślałem właśnie co tam słychać u ciebie, ale raczej na zasadzie "A może gdzieś wyjechał odpocząć", wycieczka w objęcia śmierci też się liczy więc może nie takie błędne te myślenie.
Odwyk stary, odwyk. Bo się nie pozbierasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rodrrik13S: Właśnie już się zastanawiam nad leczeniem. Mam za dużo do stracenia by oddać to dragom. A wycieczka to dobry pomysł, jak już wyjdę że szpitala. I tak będę chciał wrócić urlop i wziąć się za rehabilitację ruchowa to może przy okazji uda się odwiedzić znajomych w różnych miastach