Wpis z mikrobloga

@GhostxT: Jak sobie pomyślę że nie dożyję takiego widoku na Marsie to mi serduszko pęka że nie urodziłem się np. 50 lat później, ale z drugiej strony dziwnie jest myśleć że mógłbym nie przeżyć tego wszystkiego co przeżyłem teraz. Ehh #!$%@? polityka, Elon zabierz nas tam

via Android
  • 5
@Spearhead Spokojnie, 30 lat temu abstrakcją było pomyślenie, że ZSRR się rozpadnie, Polska będzie w NATO, prezydentem zostanie milioner i biznesmen, który przyczyni się do denuklearyzacji półwyspu koreańskiego, a sławny koszykarz NBA będzie miał w tym swój udział. Nie do pomyślenia byłoby, że w kieszeni będziesz mógł pomieścić nie tylko setki filmów, tysiące utworów muzycznych i biblioteki książek, ale również podłączyć się w jednej chwili do takich zbiorów archiwalnych które zapomniałeś wgrać.
@GhostxT: cumplu :D widze doskonale

że w kieszeni będziesz mógł pomieścić nie tylko setki filmów, tysiące utworów muzycznych i biblioteki książek, ale również podłączyć się w jednej chwili do takich zbiorów archiwalnych które zapomniałeś wgrać


Czyli setki filmów wgranych a jesli czegos nie bedzie to w internecie reszta :Dale dobra nie ma tematu bo policzylem i w telefonie 128 gb zmiesci sie prawie 200 filmow po 700 mb :D
via Android
  • 0
@monarchista Gdzie ty tysiące filmów w moim komentarzu znalazłeś. W TVP pracujesz że tak ci się chce naciągnąć moje wpisy? xD No i odbierz telefon, 2018 rok dzwoni i chce ci powiedzieć że telefony obsługują karty 256gb więc twoje bieda 128gb wrażenia nie robi (σ ͜ʖσ)
@GhostxT: poprawilem sie na setki. A co do tych kart. Zawsze widze obroncow samsungow, ze mozna karte wsadzic i spokoj. Serio kto uzywa takich kart w czymkolwiek a co dopiero w telefonie! bujanie w obłokach i bez sens kompletny. Takie karty są uzyteczne tylko do naggrywania materiałow w 4K w raw lub niskiej kompresji. A nie do telefonu T_ t