Wpis z mikrobloga

@6127 jakie to osiedle w Krakowie? xD kurrrrwa bylem u znajomych ostatnio kolo których kupujemy mieszkanie dwa bloki dalej i widziałem jak mój przyszły blok oglądały takie ludzie od pługa granatem oderwane xD halaśliwe mówiące dziwnym dialektem istoty xD pewnie #!$%@? na nich trafię i będą buty rowery śmieci sanki i inne gówna cały rok na klatce stały xD jak w obejsciu na wsi panie my laczki zostawiali a śmieci palili a
prawdziwy Polaczek. Amerykanin to by zapukał, przedstawił się i zapytał, czy mogą wynieść śmieci


@czuly_pstrong: "Dzień dobry szanowni sąsiedzi. Pewnie czekali państwo na wyrzucenie swoich śmieci we wspólnego korytarza do momentu aż ktoś was o to poprosi. Oto jestem. Na przyszłość proszę również o utrzymywanie porządku niezależnie od sąsiedzkich wizyt. Proszę zrozumieć, że klatka schodowa to nie obora w której się chyba #!$%@? wychowaliście." xD
#!$%@?, tego jeszcze nie grali, żeby
różnice pomiędzy robieniem komuś na złość w formie, która dotyka go materialnie a w tej która jest próbą uświadomienia problemu


@6127: no widzisz, sąsiadka pewnie nawet się nie skapnęła, że ktoś pociął worek i nic jej nie uświadomiłeś. Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć twoją akcję, gdybyś chociaż raz próbował o tym z nimi porozmawiać (a póki co o tym nie wspominałeś, może jednak z nimi próbowałeś gadać?).

xD imaginacja,


@siusiumajtki: