Wpis z mikrobloga

Wołam, mirki udało się... jebło xDDD
Niestety słyszałem tylko brzdęk i "grrrr" sąsiadki, próbowałem nawet na ostatnia chwile nagrać relacje przez wizjer ale gówno z tego wyszlo - było za późno i kąt nie ten... ale Uwaga co najlepsze xD! sąsiadka po tym poperfumowała klatke schdową xDD
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (305)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @yanushh @tomeks85 @bellazi @kaziu12 @mandrake0 @atrax15 @Ripschwitz @Ax86 @Krzys06 @marcel1337 @Ursus-maritimus @Nasstero @QuePasa @LepiejWcaleNizPozno @Zashi @Hekun @starless @Rizzin @ErroL @Patryk7975 @kuee @rekit @jolkafasolka @BrotatyChleb @Jarylo @redreni @dildo-vaggins @Ahir @uvs @PanDanda @niochland @menstruacyjnakaszanka @Artron @Tylko_rozdajo @
  • Odpowiedz
@6127: prawdziwy Polaczek. Amerykanin to by zapukał, przedstawił się i zapytał, czy mogą wynieść śmieci. A w Polsce? W Polsce jak w lesie. Gorzej! Boisz się nawet zapukać, bo co byś powiedział? Nic, zacząłbyś się jąkać, ręce wpadłyby w drgawki, oblałby cię zimny pot. A na marginesie to pewnie w ogóle nic nie śmierdziało, a śmierdzi dopiero teraz albo zacznie, jak się wszystko wysypie.
  • Odpowiedz
@6127: i co ci to da? jeszcze bardziej ją utwierdzisz w przekonaniu, że wystawianie śmieci na klatce to dobry pomysł - jej logika podpowiada jej, że gdyby zostawiła śmieci w domu jak cywilizowany człowiek to wysypałyby się w mieszkaniu, bo te worki takie słabe... a tak cyk, podłoga w mieszkaniu uratowana
  • Odpowiedz