Wpis z mikrobloga

Mircy spod tagu #audioboners dziś mam prawdziwą gratkę dla prawdziwych melomanów, a mianowicie oddam w ręce młodego kawalera na dorobku, tudzież panny (kwestia dziewictwa jest nieistotna) sprawne słuchawcy Sennheiser HD202.
Wytargałem je wczoraj z kartonu, w pełni sprawne, wizualny minus za izolacje w okolicach wejścia kabla do naszuszników. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale o dziwo grają całkiem ok, na pewno lepiej od mocno tu pimpowanych Apple Beats 3 za kwotę 1799zł w apple store. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Klasycznie szczęśliwy mireczek zostanie wylosowany za pomocą mirkorandom, wysyłka prestiżowym DPD z dostawą pod drzwi na mój koszt.
smutny_przerebel - Mircy spod tagu #audioboners dziś mam prawdziwą gratkę dla prawdzi...

źródło: comment_rIshZ8rr1lYOabZbEOCJN9lLgwPSgRJi.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: dobra dzieciaku. Nie chcesz to nie. Swoją drogą to niezła #!$%@? z ciebie. Jesteś typem tego dzieciaka co od tej patologii dostał w twarz ostatnio. Tylko jego mi szkoda. Baw się dalej swoim chińskim zabawkami. Jak ja gardzę takimi ciapciakami jak ty...
  • Odpowiedz
  • 1
@smutny_przerebel > Ale o dziwo grają całkiem ok, na pewno lepiej od mocno tu pimpowanych Apple Beats 3 za kwotę 1799zł w apple store. Jestem wręcz antyfanem Apple i jeszcze większym antyfanem Beatsa, ponadto lubię firmę Sennheiser i szanuję hd202 za stosu em jakość/cena, ale to co mówisz to imho bullshit. Trudno porównać jakość dźwięku bo beatsy maja dziwną barwę, ale to raczej bullshit, Beatsy brzmią wyraźnie lepiej. Chociaż trzeba się do
  • Odpowiedz
@vind dużo szydery, ironii i nawiązań do jakichś starych wpisów na mirkoblogu jest w moich wpisach. ;) Z tymi beatsami to też była aluzja do innego wpisu. Nigdy nie miałem ich na uszach, a użytkownik wpisu, o którym wspominam nawet się tu wypowiedział, przyjemnie i sympatycznie z dużą dozą dystansu do siebie.
A co do napinacza że zmywaka to kompletnie się nie napinam. Po prostu mam ubaw z łosia pokroju niejakiego jutubera,
smutny_przerebel - @vind dużo szydery, ironii i nawiązań do jakichś starych wpisów na...

źródło: comment_rg3oKrh9wroj6O6MI1Yp3Z4RTrCSMtbX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nomadicgoogler: myślę, że temat jest wielopłaszczyznowy i sprowadzenie wszystkiego do chęci wygrania używanych słuchawek jest mocnym uproszczeniem. Szyderczy opis, spora dawka aluzji i intrygująca stopa odegrały tu niemałą rolę. Do tego przepychanki słowne pomiędzy "dzieckiem" a "Panem Koksem od supli i zamywaka" rodem z brazylijskiego serialu, brak tagowania no i chęć posiadania.
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: uczepiłem się tego zmywaka. Jeśli myślisz że każdy kto wyjeżdża za granice musi ość na zmywak to gratuluje postrzegania świata i obracania się w towarzystwie nieudaczników którzy nic innego nie potrafią robić. Poważnie. Podejrzewam dzieciaku że cała twoja rodzina taka jest i dlatego przez jej pryzmat postrzegasz innych. Przykre. Do tego ta twoja nachalność w uzyskaniu poklasku. Żałosne. No nic takie pokraki widocznie tez muszą być na świecie. I ta
  • Odpowiedz
@paaszczaktaxi nie dadzą ;) miałem UFO plus po tygodniu oddałem kumplowi. Z tanich naprawdę sensownych słuchawek możesz rzucić uchem na AKG k701/702/712. Używki można wyrwać za grosze i zjedzą bluedio.oczywiscie to konstrukcje otwarte, więc izolacja prawie zerowa.
  • Odpowiedz