Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@przegryw_ale_wygryw: Straciłbyś szacunek zarówno kolegów jak i dziewczyny. Nawet gdyby o tym nie powiedzieli. Nieważne z jakiego środowiska pochodzą. To siedzi głęboko w głowie. Wiedzieliby, że nie masz szacunku do siebie i nie jesteś w stanie się obronić. Dziewczyna by wiedziała, że skoro siebie nie obronisz, to dla niej też nie stanowisz żadnej obrony. A to podświadomie a nawet i świadomie dla kobiet bardzo ważne.
@MagnitudeZero: Kto ma idoli? Ja piszę o jakimś patusie nonamie który został obrażony a potem w swoim stylu dał po mordzie. I pisze, że słusznie gnojek oberwał bo po co prowokuje patologię? Na ulicy też by był taki odważny? Sens jest taki, że ludzie nie powinni traktować internetu jako miejsca gdzie można bezkarnie gnoić.
Można gnoić ale licząc się z konsekwencjami jak w życiu.
Dziewczyna by wiedziała, że skoro siebie nie obronisz


Przed czym? Przed tym, że jakiś "suchoklates" mnie obraża i nic poza tym?
Powiem ci coś - nie wszystkie sytuacje wymagają użycia od razu pięści. Ale wątpię, że to zrozumiesz.

Wiedzieliby, że nie masz szacunku do siebie


Są ludzie, którzy znają swoją wartość i nie dają się sprowokować byle komu. Ale jak już pisałem - wątpię, że to zrozumiesz.

Straciłbyś szacunek zarówno kolegów jak
@masz_fajne_donice: przecież od miesięcy wszyscy wiedza gdzie on mieszka, typ musiał pokazać jaka z niego alfa po akcji subwayu jak #!$%@?ł przed anonkiem 3 razy większym od tego xd Rafał to zwykły napęd rowerowy, który skacze do słabszych ale do równych dobie już nie