Wpis z mikrobloga

Dzieki temu wpisowi @Pannoramix od razu będąc jeszcze lekko pod wpływem kupiłem bilety do Włoch zobaczyć drogę gladiatora na własne oczy. Na żywo wygląda jeszcze lepiej. Dzieki jeszcze raz za wpis, bo nigdy bym nie przepuszczał, że właśnie na takiej wsi kręcili Gladiatora, z dala od najpopularniejszych miejscówek turystycznych we Włoszech, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podroze #podrozujzwykopem #wlochy
Szkieletor - Dzieki temu wpisowi @Pannoramix od razu będąc jeszcze lekko pod wpływem ...

źródło: comment_ilMPVPJGWq64XjXIsVc2U15Ka85zEfsm.jpg

Pobierz
  • 34
@Pannoramix: najbardziej mnie zastanawiał ten najmniejszy z lewej ze dalej jakiś taki mały, ale teraz czaje, to samo odniesienie mu pozostało do reszty. Dzięki! Tez się może kiedyś wybiorę bo zajebista zajawka!
@Szkieletor: Tak swoją drogą, to nie wiem czy ktos tutaj pisał czy gdzieś wyczytałem ale - ta droga w filmie była nieodpowiednio zrobiona wobec realiów tamtych czasów. Po środku jest pas zieleni i wyjeżdżone dwa 'tory' na koła, co raczej odpowiada autom. Chyba w rzeczywistości konie umiejscowione z przodu wozu wydeptały by ten środkowy pas.