Wpis z mikrobloga

Słuchajcie ateiści mam do was proste pytanie na które nie macie odpowiedzi: kto stworzył świat?
Tylko Bóg mógł stworzyć świat i to jest jedyne logiczne wytłumaczenie. Nawet jeśli był wielki wybuch to ktoś musiał go zapoczątkować. I to jest jedyna prawdziwa logika. Nie wiem, ale wasza ateistyczna, żydowska "logika", że niby coś może powstać z niczego jest bez sensu. Logika prawdziwa mówi coś innego. Nie jestem w stanie zrozumieć jak ktoś może nie wierzyć w Boga. W takim razie kto stworzył świat? Trzeba być szalonym żeby nie wierzyć.

#wiara #religia #ateizm #ciekawostki #filozofia #katolicyzm #swiat
zegarekquartz - Słuchajcie ateiści mam do was proste pytanie na które nie macie odpow...

źródło: comment_fCts4JkRutOcGUx6N2bQYabBS39yZbGt.jpg

Pobierz
  • 30
1.tak skomplikowany twór jak Wszechświat nie mógł przecież powstać bez kogoś kto by go stworzył.
2.Jeszcze bardziej skomplikowany twór jak Bóg, który miałby stworzyć ten skomplikowany Wszechświat już mógł powstać sam z siebie, bo przyjmujemy założenie z dupy, że on mógł i koniec.

¯\_(ツ)_/¯
Nawet jeśli był wielki wybuch to ktoś musiał go zapoczątkować.


@zegarekquartz: antropocentryczne myślenie życzeniowe. Nie nie musiał. Kiedyś (niektórzy do dziś) wierzono, ze coś takiego wspaniałego jak człowiek mógł stworzyć tylko wyższy byt. Dziś wiemy, ze to efekt ewolucyjnego rozwoju i dopasowania do warunków. Szereg mutacji które przetrwały.
Nic nie musiało zaczynać wielkiego wybuchu