Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2128
@powaznyczlowiek: Tam są równie ciekawe kwiatki

Sam początek artykułu i widzę coś takiego:

Są młodym małżeństwem. Ona skończyła socjologię i szybko znalazła pracę w dużej korporacji. On nie miał większych ambicji, przejął warsztat samochodowy po swoim ojcu, zatrudnia dwóch pracowników, ma wielu stałych klientów – generalnie nie narzeka.


MAM ROBOTE W KORPO, BIORE 5 KOŁA NA ŁAPĘ I MAM KARTE Z DEBETEM - JESTEM #!$%@? KIMŚ XDDDDDDDDD NIE TO CO JEJ
  • Odpowiedz
@pawelososo: przecież to portal opiniotwórczy. Czytelnik ma przyswoić - korponiewolnictwo (jeszcze po socjologii, parskłem) jest ok, własna działalność, przedsiębiorczość i dawanie miejsc pracy jest haram!
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek

Magazyn TaTa

żona zdradziła mnie z szefem i zaszła z nim w ciąże. Rozwaliłem jej łeb, a na końcu wyrzuciłem przez okno naszego apartamentu. Wszyscy bili mi brawo i krzyczeli "bohater, bohater...", na końcu przyjechała po nią śmieciarka.
  • Odpowiedz
  • 181
@powaznyczlowiek "Zdradziłam go z szefem i zaszłam w ciążę. Mąż mi wybaczył i uznał dziecko. Jestem głupią #!$%@?ą, a on ultra frajerem"
Tak bym to raczej widział. Pomijając to, że wydarzenia z tego artykuły są zmyślone i na wykopie nikt by nawet nie spojrzał na tak żałosną zarzutkę
  • Odpowiedz