Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #nonono #lovelive #lovelivesunshine #diakurosawa #rubykurosawa #vrchat

#!$%@? mnie jak ktoś ma Vive/Oculusa (widać po trybie pokoju i jest takich sporo), wchodzi pewny siebie na dyskotekę, bierze glowsticki, staje tak, abym go widział i zamiast #!$%@?ć jakieś dzikie tańce to ten wyciąga ręce przed siebie i robi kółeczka przez cały czas jakby był na rozgrzewce w gimnazjum, i ci jeszcze mówi, że dobrze tańczysz...

Czuje się przy nich jak dziewczyna, gdy przychodzą jakieś przegrywy do klubu, bo kumpel ich namówił, że można łatwo laskę wyrwać, ale kompletnie nie wiedzą co robić i po co tu są xDDD
Pobierz BlackReven - #randomanimeshit #nonono #lovelive #lovelivesunshine #diakurosawa #rubyk...
źródło: comment_DN3AbRPi0PVgLaYRQncEmxWohq9OAws0.jpg
  • 2
@BlackReven:

2018, #!$%@? o to jak ktoś gra :D

Znam ludzi co wchodzą na vrchat i tak właściwe 3 godziny gapią się innej takiej osobie w oczy i tyle z interakcji xD I i tak lubią tak grać, to co za problem. Albo grają tylko kiedy śpią - tak dosłownie, 90% ich czasu online to jak śpią ale nakładają headset. Tylko po co się o to czepiać i ich wyzywać?
@GotoFinal: Nie wyzywam ich, że są debilami czy coś i niech grają jak chcą ¯\_(ツ)_/¯
Sam nie raz nie potrafię się wbić w akcję chodząc od świata do świata. Mówię tylko, że mnie osobiście #!$%@? i jak ja się czuję jak ktoś kto ma możliwości zajebistych wygibasów w klubie do muzyki, a udaje ruchy jakby miał tylko myszkę podłączoną :D

Sam mam ograniczone ruchy, bo gram na telefonie + Hydra, gdzie