Wpis z mikrobloga

W końcu koniec xD Sorka za ten dzień kobiet, ogółem to był prezent na urodziny. Kilku Mirków dostało zawału, nie chciałem. Babcia o niczym nie wie, jak wróci się lekko zdziwi. Jeżeli ktoś może to niech zawoła plusujacych. Ja spadam do domu, jakieś piwo wypić. https://www.wykop.pl/wpis/32084583/babcia-pojechala-na-wycieczke-do-warszawy-dzisiaj-/ #remontujzwykopem #czujedobrzeczlowiek #remont #babciabedziemieszkacjakczlowiek
Kenpaczi - W końcu koniec xD Sorka za ten dzień kobiet, ogółem to był prezent na urod...

źródło: comment_4oewR1aWkJs7hKRFQlqKP8yqcGvG2Dwu.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
Sam robiłeś, że w jeden dzień ogarnąłeś wymianę paneli na podłodze i malowanie ścian z gniazdkami i karniszem? Ciężko uwierzyć, że można to w 10h zrobić.


@m0rgi: w poprzednim wpisie widzialem, ze zamowil az 3 duze pizze. no sam tego raczej nie zezarl, chyba ze wazy 300 kg
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: 1.5 pizzy zostało na dzisiaj xD Trochę przesadziłem z zamówieniem.
Co do pytań wcześniejszych, zajęło to wszystko 9-10 godzin. Pomalowanie pokoju na dwa razy, wyrzucenie starych i montaż nowych paneli, listw, karnisza i gniazdek. Jakieś 1.5 godziny poszło na piwo, papierosy i obiad. Robiłem wszystko sam, pokój 14,5 M2.
  • Odpowiedz