Wpis z mikrobloga

@chizuke: Droższe bokserki po prostu lepiej leżą, mają lepsze kroje, bardziej tu chodzi o aspekt wizualny niż sprawę komfortu, cotton worldy są generalnie wygodne i z dobrej bawełny, ale mają złe kroje, które zwyczajnie oszpecają. A to, że jak ktoś jest przegrywem i nie ma ich komu pokazywać to nie ma znaczenia, bo nie wiadomo kiedy trafi się okazja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też nie każde drogie
chyba nie wydaje sie wcale zartem


@chizuke: Dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak poważnie, też nie jestem jakimś zarobasem czy ofiarą mody, ale jednak bokserki za te 30 zł to jest po prostu lepsza jakość, mocniejszy materiał, wygoda...No za 5zł to się raczej niczego rozsądnego nie kupi :D
a dlaczego nie?


@pilot1123: Wow, ale rzeczowa odpowiedź. Przecież ja się nigdzie nie pysznię, że mnie stać na gacie Celvin Kleina. Napisałem wyraźnie, że warto dopłacić trochę za jakość i wygodę. Gaci za 5 zł nie kupuję, ale takich za 150 zł też nie.
@chizuke: mamy w naszym kraju taki klimat, że mamusie kupują swoim synom ubrania, bieliznę, a że te raczej nie latają po salonach Calvina Kleina, których nawet w mniejszych miastach nie ma, to lecą na bazar i kupują cotton worldy. W Polsce to raczej kobiety mają eksponować koronkowe biustonosze i figi, a facet ma po prostu być okryty "bo wypada" (choć damska bielizna na bazarze też nie jest zbyt estetyczna w większości
@33_N: zgadzam sie z Toba (dobry argument z partnerka), na pewno sa osoby ktore wydadza pare dniowek zeby z pod spodni wystawal napis CK, ale wydanie wiecej na cokolwiek niz absolutne minimum to nie od razu potrzeba dowartosciowania sie

po prostu ogolem mowiac rzeczy drozsze prawie zawsze sa lepsze jakosciowo i estetycznie (*do pewnego momentu, bo potem oczywiscie spora czesc kwoty to marka)