Wpis z mikrobloga

Siema, mam sprawe. Na zdjeciu widac drzwi do garazu - mojego, obok garaz zostal kupiony niedawno przez kogos nowego. Cos tam sobie remontowali, sprzatali i dzis patrze a tu nad moimi drzwiami wisi kamera, taka sama jest dwa garaze dalej, obie skierowane na srodkowy garaz (nowego wlasciciela), chcac niechcac napewno lapia moj garaz i moze nawet jak drzwi otworze to da sie do srodka zajrzec... Co z tym mozna zrobic? Mozna od tak sobie zalozyc kamery i podgladac przy okazji innych? Wszystko to spoldzielnia mieszkaniowa. #monitoring #kamery #bezpieczenstwo #stalking #podgladanie #prawo
kolezka1 - Siema, mam sprawe. Na zdjeciu widac drzwi do garazu - mojego, obok garaz z...

źródło: comment_Z0AVlpsCJIBE6MUil04G6qCUCC2VrTKc.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Dipolarny: zartowalem z tymi lustrami. Nie czepiajmy sie szczegolow. Mozna tak sobie zalozyc kamery u kogos nad drzwiami, ktore jak by nie bylo beda mnie regularnie obserwowac...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolezka1: W spółdzielniach na wszystko trzeba mieć pozwolenia, sprawdź czy mieli. Jeżeli garaż jest twój, to patrząc na zdjęcie kamera jest nad twoimi drzwiami więc możesz powiedzieć żeby ją przesuneli i tyle. W aucie każdy może wozić i nagrywać więc tu pewnie tak samo.
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: a jaka ma pewnosc ze sasiad ustawi ta strefe i jej nie usunie potem? Rownie dobrze sasiad moze powiedziec "panie te kamerki sa wylaczone przeciez" :D
  • Odpowiedz