Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirasy
Oglądałem ostatnio taki film "Szkoła na haju" i tam jeden koleś powiedział do drugiego, że "dodał LSD do mleka" (czy cos takiego) i tu pytanie: czy coś takiego jest możliwe? Na przykład pije browarka a po chwili widzę białe myszki? W jakich płynach to się rozpuszcza? Bo słyszałem, że w kranówce nie bo coś się tworzy co nie jest aktywne, ale za to w wódce już tak. Czy inne dragi (np grzybki czy MDMA) też tak się dobrze rozpuszczają? Bo wiem, że THC się rozpuszcza w tłuszczach ;) Czy ten koleś po wypiciu mleka z LSD po ciasteczkach z THC nie miałby ostrej jazdy?

Proszę o odpowiedź bo jestem bardzo ciekawy ;)

#narkotyki #narkotykizawszespoko #lsd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej mirasy 
Oglądałem ostatnio tak...
źródło: comment_iTe4nq2bdSKyfYtJc5hlxRow8ut6xRZ4.jpg
  • 19
Przecież kwas jest w płynie i nasączasz nim co chcesz


@n0xx: Czyste lsd nie jest w płynie, a biały proszek i nie rozpuszczasz w czym chcesz bo lsd jest mało stabilne i tak jak autor pisze w kranówce nie można bo pod wpływem zawartego w niej chloru uległoby przemianie do jakiejś pochodnej, która nie ma efektów psychoaktywnych.
@3cytryny dwuetyloamid kwasu lizergowego ma postać krystaliczną. Rozpuszcza się dobrze w wodzie lub etanolu i w takiej formie jest rozprowadzane jako "liquid"
Jak koniecznie chcesz źródło to mogę poszukać jak będę przy kompie :)
@kubako: dobra nie trzeba, pewnie jestem w błędzie. na "ulicy" nigdy nie spotkałem się z proszkiem lsd zawsze większe ilości rozpuszczone w czymś z dozownikiem stad moja pomyłka
OP: @konOpusDei, @3cytryny:

Bardzo czysta sól LSD podczas potrząsania emituje delikatne błyski białego światła (Źródło: Wikipedia)

Sól to proszek to chyba to też jest proszek, jeśli chodzi o kranówkę to w kranówce nie da rady, ale czy w takim mleku, szoczku czy coli można - to jest ciekawe pytanie ;)
I czy pod wpływem światła to też by się jakoś nie rozpadło (no chyba że np rozpuści się w
@3cytryny: dlatego, że te większe ilości to też są ilości mikroskopijne, gdy używasz kryształu. na przykład jak masz 20 dawek po 100 ug, to jest 2 mg. 2mg dowolnej krystalicznej substancji to jest coś jak 2-3 kryształki cukru. trudno to dzielić, łatwo zgubić... forma rozpuszczona jest wygodniejsza. Chyba że mowa o ilościach hurtowych. Jak operujesz, dziesiątkami czy setkami tysięcy porcji, to wtedy właśnie w formie krystalicznej.

edit - jak chcesz niezłą
OP: @kubako:
Dzięki za odpowiedź ( ͡º ͜ʖ͡º)
Słyszałem o liquidach, ale nie myślałem, że można to w jakimś jedzeniu czy piciu rozpuścić, to trochę straszne, bo nie wiadomo, czy Twoje mleko czy piwo może być czymś zaprawione, jak masz jakieś ciekawe materiały o tym chętnie poczytam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
@dan-kamynski: Tak - w żołądku zostaje przyjęte przez przewód pokarmowy, dostaje się do krwi i leci do mózgu. Tak samo jak tabletki od bólu głowy czy podobne rzeczy. Jeśli porównujesz z tzw. braniem pod jezyk, to ta metoda jedynie przyspiesza aktywację, bo to czym nasączony jest papierek od razu trafia na śluzówkę. Jeśli chodzi o moc działania, to raczej nie ma różnicy.

@op. Teoretycznie rozpuścić można. Zresztą nie tylko lsd.
OP: @kubako:

Teoretycznie rozpuścić można. Zresztą nie tylko lsd. Ale jaki byłby sens robienia czegoś takiego? Nie mam pojęcia. Ktoś kto by to zrobił, musiałby być niezłym #!$%@?.


No, fakt część osób nie zdaje sobie sprawy z mocy takich środków, i wykorzystuje je do takich celów jak:
Robienie żartów (widziałem film gdzie koleś daje innemu szałwię do spalenia, a tamten myśli, że to marihuana a koledzy cisną z niego