Wpis z mikrobloga

Mirki z internetem domowym od tmobile - przekierowuje was czasami na stronę do zalogowania do konta abonenckiego? Od ostatnich 2-3 tygodni po kilka razy dziennie zamiast na stronę docelową zostaję przekierowany na domenę sso.t-mobile.pl i nie wiem czy to wina moich ustawień, zaległości widmo (wszystko opłacane na czas) czy to po prostu coś od nich powoduje takie przekierowanie.
#tmobile
stynsynrj - Mirki z internetem domowym od tmobile - przekierowuje was czasami na stro...

źródło: comment_9QvsM1mZACXb6qMv61CdeD1DOLAeori2.jpg

Pobierz
  • 8
@lukaszkansy: nie korzystałem ostatnimi czasu z neta do przeglądania www więc ciężko mi powiedzieć, w ten weekend akurat będę miał chwilę to pobuszuję by sprawdzić czy problem nadal występuje i ewentualnie będę dzwonił na infolinie
Nie wiem czy dalej tak macie (google ten wątek mi wynalazło), ale mi odpisali. Czasem nie ściągają blokady po spóźnieniu się z opłatą.

Szanowny Panie Khaman,

Bardzo Pana przepraszam za opisany problem; faktycznie system nie zdjął przekierowania po uregulowaniu płatności. Zdjąłem blokadę, zatem problem nie wystąpi już ponownie. Proszę o ponowne uruchomienie urządzenia po godzinie 18:30, a ostatecznie zażegnamy problem przekierowań.

Życzę Panu wszystkiego dobrego!

T-MOBILE POLSKA S.A.