Wpis z mikrobloga

@Andreth: Neuropek wyróżnia się szczególnie w jednym - zawsze kłamie.

Czy ja gdziekolwiek powiedział że on nie istniał? Ja jedynie co robiłem, to prosiłem o dowód że ten gość brał udział w tym marszu. Bezskutecznie.

Ale skoro został zatrzymany, to znaczy że tam był, więc dowód w końcu jest. I bardzo dobrze że go zatrzymali. To też świadczy o całej tej zbieraninie narodowych lewaków. Mam kolejny powód by ich nie lubić.
  • Odpowiedz
@MattJedi sorry, jak bardzo tacy ludzie jak Andreth szkodzą lewicy i umiarkowane u liberalizmowi całym swoim jestestwem, tak te Twoje wątpliwość są śmieszne - szkoda, że nie zakwestionowales, że to był w ogóle człowiek lub ze oddycha przez nos, to jest żałosne jak bardzo ludzie z tego typu grup próbują się odzegnywac od skrajnych nazioli co wala konia do białej rasy, a tak na prawdę co marsz są tacy co hailuja i
  • Odpowiedz
@Pelen_watpliwosci: Wybacz, ale się nie zgodzę.
1) Tyle razy widziałem jak neuropa bezczelnie kłamie w żywe oczy, że jestem BARDZO sceptyczny wobec ich rewelacji. To nie jest moja wina że są niewiarygodni, tylko ich.
2) Normalnie bym zignorował ich, uznał że to kolejne ich brednie, ale w tym przypadku uznałem że być może tym razem nie kłamią. Bo temat od jakiegoś czasu mnie interesuje i się przyglądam tym grupom troszeczkę. I
  • Odpowiedz
sorry, jak bardzo tacy ludzie jak Andreth szkodzą lewicy i umiarkowane u liberalizmowi całym swoim jestestwem,


@Pelen_watpliwosci: Ach, jakież by sukcesy odnosiła lewica i "umiarkowany liberalizm" gdyby nie takie szkodniki, które protestują przeciwko łamaniu konstytucji, biorą sobie prawo do kontrdemonstracji, nie pozwalają maszerować przez Warszawę naizolom i jeszcze coś pieprzą o konieczności demokratyzacji partii politycznych i rozproszonej kontroli konstytucyjności!

Opowiedz, co takiego udaremniłam, chętnie się dowiem.
  • Odpowiedz