Wpis z mikrobloga

  • 5265
Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy szczyt. Weszliśmy na Nosal.Dodam też, że nie korzystaliśmy z podwózki tylko piechotą z pensjonatu na Zamoyskiego dotarliśmy do Kuźnic, to samo w drugą stronę. Jestem dumny jak paw, bo Jr nie tylko nie marudził, ale wspinaczka ( dla niego to prawdziwa wspinaczka! ( ͡º ͜ʖ͡º) bardzo mu się podobała , a na szczycie śmiał się głośno i podskakiwał z radości! Dobrze, że miałem okulary, bo mi się aż oczy zaszkliły.
#chwalesie #tatry #gory #pokazmorde #podroze
qjava - Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy...

źródło: comment_OFHnRdVvMJ2Rx7TpssmnYg4gRRYETQPO.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
@qjava I takie coś szanuję. W dzisiejszych czasach często uważa się że bycie dobrym ojcem jest nimeskie. Przecież trzeba być zimnym #!$%@? co tylko hajs daje. Robisz to dobrze mireczku. Wychowaj syna na fajnego gościa! :d


@ayy__lmao: ja myślę, że bycie dobrym ojcem jest coraz bardziej trendy. I dobrze. :)
  • Odpowiedz
Wow, niesamowite, że pretensje o fajny content ma typ, który jedyne co wrzuca to treści jak poniżej.


@hoRacy: To tylko robocza teoria, może jakiś spec rozwinie, ale spodziewam się, że takie osobniki odczuwają dziwny niepokój dotykając własnych głębszych emocji, naturalnie czują się tylko w nic nie znaczących chwilówkach. Jak ktoś wyżej zauważył jest to zapewne spowodowane rzadkim okazywaniem emocji we wczesnym dzieciństwie ze strony któregoś z rodziców. Smutne, ale na szczęście
  • Odpowiedz
@qjava: ooo cumplu, szanuję. Ja mam dzieciaka bardzo młodego i nie mogę się doczekać pierwszych wycieczek w góry. Będę go w chuście ciągał, taki jest plan.
  • Odpowiedz
nie rozumiem. Po co tu to piszesz...? dla plusów?


@nokash: kolejna wyrocznia, która decyduje co może,a co nie może znaleźć się na Mirko? Mniej litość...

@qjava: My z córką (3 lata) planujemy obecnie wypad na Czantorie i Klimczok. Mam nadzieję, że z podobnym efektem jak u Ciebie, pozdrowienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qjava gratulacje!! A pytanie czy jak syn był niemowlakiem to jezdziliscie gdzieś w góry,morze? Ogólnie pytam o wakacje. Ja już się nie mogę doczekać aż mój syn wyjdzie na świat pod koniec maja;)
  • Odpowiedz
@qjava: rozkoszne () wspaniale, że są jeszcze dzieciaki, które cieszą takie osiągnięcia i które lubią spędzać czas z rodziną, aktywnie i na łonie natury, a nie tylko gry i aplikacje na komputerze i smartfonie i osiąganie kolejnych leveli.
  • Odpowiedz