Wpis z mikrobloga

  • 5265
Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy szczyt. Weszliśmy na Nosal.Dodam też, że nie korzystaliśmy z podwózki tylko piechotą z pensjonatu na Zamoyskiego dotarliśmy do Kuźnic, to samo w drugą stronę. Jestem dumny jak paw, bo Jr nie tylko nie marudził, ale wspinaczka ( dla niego to prawdziwa wspinaczka! ( ͡º ͜ʖ͡º) bardzo mu się podobała , a na szczycie śmiał się głośno i podskakiwał z radości! Dobrze, że miałem okulary, bo mi się aż oczy zaszkliły.
#chwalesie #tatry #gory #pokazmorde #podroze
qjava - Wczoraj spełniło się moje małe marzenie. Ze swoim synem (lvl. 3.5) zdobyliśmy...

źródło: comment_OFHnRdVvMJ2Rx7TpssmnYg4gRRYETQPO.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
@qjava: fajna koszulka mierzyłem ja dwa razy, już nawet kupiłem, ale oddałem bo chciałem wymienić na rozmiar mniejszy ale już nie było :( Chodzi mimo koszulkę SW ( ͡° ͜ʖ ͡°) leci plusik :D
  • Odpowiedz
@qjava Super tato ma super syna! Aż serce rośnie jak się na was patrzy :3 cieszy mnie kiedy widzę jak tata pokazuje synowi świat a dziecko utwierdza się w fakcie że tata jest największym super bohaterem. Życzę kolejnych szczytów z młodym :D
  • Odpowiedz
@qjava: gratulacje. Ja swoją córkę w wieku 7 lat wziąłem na spacer od Łysej Polany do Morskiego Oka i z powrotem. Dziś, po kilku latach byłoby to niemożliwe (czas księżniczkowania), ale liczę że za kilka lat będziemy łazić niekrótsze dystanse.
  • Odpowiedz