Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: trudne pytanie.
Xiaomi aparat znacznie poprawiło, design ma dla mnie ciekawszy. V30 to pewniak, ale utrata wartości jest ogromna, zadaj pytanie czy masz zamiar sprzedać w przyszłości ten telefon, czy zostaje na długo i jego wartość za dwa lata nie ma znaczenia.

Jak kupujesz w detalu, FVAT nie potrzebne, nie masz nic przeciwko odkupieniu od osoby która brała w abonamencie telefon (Orange/Play), to:

- LG V30 - 2000zl
- LG
@Kick_Ass: trudne pytanie.
Xiaomi aparat znacznie poprawiło, design ma dla mnie ciekawszy. V30 to pewniak, ale utrata wartości jest ogromna, zadaj pytanie czy masz zamiar sprzedać w przyszłości ten telefon, czy zostaje na długo i jego wartość za dwa lata nie ma znaczenia.

Jak kupujesz w detalu, FVAT nie potrzebne, nie masz nic przeciwko odkupieniu od osoby która brała w abonamencie telefon (Orange/Play), to:

- LG V30 - 2000zl
- LG
@ravau: cena to nie problem, wydajność to i tak myśle ze w życiu nie wykorzystam mocy tego procka , miałem axona 7 na snapie 820 i przez rok nigdy nie odczułem nawet jednego przycięcia. Interesuje mnie ten tryb hdr w netflixie a to v30 ponoć ma, dobry aparat i jakiś fajny dopracowany interfejs, a ten zawsze w lg mi się podobał. Miałem mi4 i do nakładki od xiaomi nie mam absolutnie
@Kick_Ass: no bo jest rewolucyjny :)
Tylko, że wycena VIVO Apex zwali z nóg raczej, albo dostępność będzie tragiczna. :(

Ja kupiłem sobie S8+ pod choinkę (nawet gdzie na mirko wpis dodawałem kiedyś), zapłaciłem w grudniu za nówkę 2000zl, używałem go miesiąc może, po czym sprzedałem i wróciłem do OnePlusa, bo lepiej się czuję z oxygenOs niż z nakładka Samsunga... no i kilka przyzwyczajeń zrobiło swoje. Nie miałbym problemu z zakupem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ravau: Co do aparatu, to zawsze możesz zainstalować gcam. Nie będzie to jakość ani szybkość robienia zdjęć dzisiejszych flagowców, ale i tak będą wyglądać dużo lepiej niż ze stockowego aparatu. Ja mam ustawienia wg tego komentarza https://www.reddit.com/r/oneplus/comments/8930xf/latest_version_gcam_mod_for_13_is_awesome/dwpw6o4/

Chyba, że już z tego korzystasz, to mój koment nie ma sensu
mrkartofel1 - @ravau: Co do aparatu, to zawsze możesz zainstalować gcam. Nie będzie t...

źródło: comment_gSY0oUOCwwsHajvGmpSxOAZbCaAGEBIf.jpg

Pobierz
@Kick_Ass: Co do one plusa to jednak ma parę minusów, np niekompatybilność szybkiego ładowania z innymi. Nie znam tego Xiaomi bo nie przepadam za tą marką, więc ci na pytanie nie odpowiem, ale v30 mam i jestem z niego zadowolony, szczególni po aktualizacji.

Samsunga nie lubię, strasznie przewartościowane telefony moim zdaniem.

A co do tego że Samsung przewartościowany - tego bym nie powiedział. Przereklamowany w stosunku do innych androidów tak, ale