Wpis z mikrobloga

Poszedłem sobie biegać i spotkałem znajomą sprzed lat.
Gadka szmatka, pytam się co u niej tak od serca, gratuluję jej pracy a ona tylko ''o matko ale się zmieniłeś, zestarzałeś ale zakola masz duże hihi''.
Ja nigdy nie komentuje ludzi wyglądu, tym bardziej jak kogoś nie widzę 3 lata. Nie walnąłem jej riposty o wyglądzie bo by się obraziła, niestety widać już zamienianie się w typową Grażynę, nadwaga, dzwina fryzura ale ewidentnie pieniądze, makeup i drogie ciuchy zrobiły jej transfuzje krwi z czerwonej na błękitną. Lat 30 a wygląda na 40 no ale tak gadamy jeszcze z 2 minuty, ona o awansie i że zajebiśie zarabia praca zajebista i jest zajebiście, ja potakuję i mówię, że super gratuluje, dobrze że działa, trzeba sie realizować, fajnie ją widzieć, ale ten czas pędzi i co do widzenia: widzę jak mnie ogląda od stóp do głów tak z pogardą trochę.
Zero pytań jak u mnie tylko monolog jak u niej super...i znów :
-o matko naprawde bym cie nie poznała, te zakola hehe a dziewczyny nadal pewnie nie masz?
-no nie mam
-o hahah sorry jak tak żartem, zgadłam? hihihi

Obcinka na mnie od stóp do głów i tekst, że ona już musi lecieć sorry papa. No super bulwo jak to ty tak naprawdę mnie zaczepiłaś.
Wiecie co jest najsmutniejsze? Że ludzie patrzą na twój wygląd i lubią się dowartościować. Poszedłem biegać w starych spodenkach i zwykłym tshircie. Mam zakola i co? Pół świata ma, to ludzka rzecz mieć zakola czy łysą głowę. Smutne jak niektórych zmieniają pieniądze. Podjechałbym bym mercedesem we fryzurze Krychowiaka to pewnie gadała by z pół godziny.
Ludzie kurde, liczy się to co ma się w środku a niektórzy są tak biedni, ze jedyne co mają to pieniądze.Miej w nosie czy masz zakola, nadwagę, masz mniej niż 180cm (ja mam 177). Kurde ważne, że jesteś zdrowy i możesz sobie np: pobiegać.
Dorzucam zdjęcie mojej facjaty z zakolami.

#logikarozowychpaskow #pokazmorde
r.....a - Poszedłem sobie biegać i spotkałem znajomą sprzed lat. 
Gadka szmatka, pyt...

źródło: comment_7KXXC2ZoTywif93l4xdTFUopbaE5OcmR.jpg

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
Nie walnąłem jej riposty o wyglądzie bo by się obraziła


@rezyserzycia: ależ mnie triggeruje takie zachowanie...
Baba wrzuca ci centralnie, a ciebie nawet nie stać na ripostę i szczera odpowiedź w imię czego? Pewnie właśnie dlatego, że nikt jej jeszcze nie puścił uczciwej wiązanki, to jest jaka jest. Nie widziałeś jej kupe lat, pewnie juz nie zobaczysz nigdy i przejmujesz się tym żeby się nie obraziła? Pomimo tego, że zachowuje się
  • Odpowiedz
@rezyserzycia ja to nie wiem o co jej chodzi. Z filmików wydaje się, że masz świetny charakter, przystojny też jesteś, więc nic dodać nic ująć. Świat potrzebuje reżysera z zakolami i tyle w temacie ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja to bym wolała z Toba niż z Krycha rozmawiać xd
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: tbh gratuluje klasy. Prawda jest w tym co mówisz na końcu, ale osobiście bym się nie powstrzymał żeby powiedzieć coś w stylu „oo no ty tez się zmieniłaś, trochę ci przybyło ale widzę ze ci się powodzi, a gdzie pracujesz? Modeling oczywiście wykluczam, pewnie coś biurowego? No wiesz, zakola, podobno od pracy umysłowej haha ^^ a ty widzę piękne włosy ;) a tak na marginesie, dziewczyna chce sobie zrobić lifting
  • Odpowiedz
@rezyserzycia chłopie jak się hoduje taki zarost żeby był taki zadbany? To nie musisz nic robić i masz szczęście że tak ci rośnie i to geny, czy jak mam pełny zarost ale krótki na długość to dałoby się go ułożyć jak twój? Mój wygląda po postu brzydko w porównaniu do twojego, a chciałbym zacząć trochę o to
  • Odpowiedz
@nowylogin234: wiesz co, całe życie nie miałem zarostu (jako nastolatek zazdroscilem kumplom brody, na studiach też). Jakoś mi rośnie od 3,4 lat dopiero. Nie dbam, nie trymuje, nie dodaje oliwek. Mam taką zwykłą maszynkę do włosów i końcówka skracam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może na zdjęciu wyszło ok ale jest nierówny, są puste miejsca, jak zapuszczę dłużej to wygląda to jak włosy spod pachy :D Dużo osób
  • Odpowiedz
@rezyserzycia spojrzałem na foto i mówię - o, wygląda jak klon tego gościa z yt. Potem patrzę na nick i się zdziwiłem. Rób te filmiki z życia introwertyka, a nie tu kiepskie bajty wrzucasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz