Wpis z mikrobloga

Siema mirki, przymierzam się do zakupu nowego telefonu (budżet to ok 2300zł) i wytypowałem sobie kilka opcji... co byście wybrali na moim miejscu? Najważniejszy jest dla mnie aparat i to żeby posłużył jak najdłużej (z mojego aktualnego telefonu korzystam już jakieś 2 lata - chciałbym żeby ten posłużył mniej więcej tak samo). Wolałbym unikać używanych telefonów ale jeżeli byłaby duża różnica pomiędzy np takim note8 a s8 to wybrałbym lepszego nie zważając na to czy jest nowy.

#telefony #technologia #pytanie #ankieta #smartfon #kiciochpyta

który

  • iPhone 8 (Używany) 9.1% (5)
  • Samsung Galaxy S8 (nowy) 38.2% (21)
  • Xiaomi Mi Mix 2 (nowy) 41.8% (23)
  • Samsung Galaxy Note 8 (używany) 5.5% (3)
  • Inny (jaki?) 5.5% (3)

Oddanych głosów: 55

  • 18
@nabavzbjl: problem w tym że potrzebuję nowego jak najszybciej, jak już mówiłem mój aktualny telefon służył mi przez 2 lata, w tym momencie zaczął się psuć i korzystanie z niego to tragedia. s8 nie jest strasznie stary a jest prawie 2 razy tańszy od s9. Wiadomo że najlepiej byłoby kupić aktualnego flagowca albo wziąć go w jakąś umowę ale na to pieniędzy nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°
@ZnudzonyInternauta: LG V30, powinieneś nówkę w tej cenie dostać. Wszystkie recenzje OnePlusa 5T sugerują, żeby pod żadnym pozorem nie kupować go za więcej niż 2000 zł bo nie jest tyle wart. Za chwilę wychodzi OP6, więc pewnie 5T będzie na dobrych promocjach. W tej cenie w życiu bo kosztuje tyle, co topowe flagowce, ale jakością wykonania od nich odstaje.