Wpis z mikrobloga

Muszę się wyżalić #mikrokoksy o moim kumplu, z którym trzymam od 8 lat i on mi kazał coś robić ze swoim ciałem ale jak mu subtelnie powiedzieć, że jest debilem. Jego głowne teorie, o których kiedyś usłyszał od januszy na osiedlowej pakerni, których się trzyma i mu nie przegadasz badaniami, opinią ekspertów itd.:
-tłuszcz przy cardio spala się po 18 minutach xD
-gdy biegasz w bluzie spalisz więcej bo tłuszcz znajduje się w pocie
-jeśli zjesz 1400g białka na tydzień wszystko pójdzie w mięśnie tylko nerki metabolizują więcej niż 200g w energię
-nie trzeba trzymać michy, ważne jeść zdrowo i brać jedną miarkę białka na dzień żeby rosnąć
-podaż tłuszczu w diecie jest bez sensu bo zalewa
-kreatyna niszczy nerki i zęby(dentysta mu tak powiedział)
-martwy ciąg niszczy plecy dlatego go nie robi
-biceps można robić 2x częściej bo ma dwie głowy, a triceps 3x
-aminokwasy w bialku nie są ważne, a tylko izolat nie zalewa
-odbloku po sterydach się nie robi bo zmniejszają beniz
-rozciąganie nie jest ważne bo i tak rozciągasz przy siłowym
  • 19
@Miroslav2005: no ale glikogen pierw musisz spalić by zaczac spalac tluszcz wiec troche logiki w tym jest. Nie rozumiem tego z białkiem i energia xd odbloku sie nie robi bo trzeba byc caly czas ON, bez sensu wchodzic na bombe, mieszac w hormonach i jak juz cialo przyzwyczai do patologicznego stanu znowu wprowadzac #!$%@? to jest schodzic z bomby i po 3miesiacach znow mieszać xd albo ON albo natural nie ma
@rindo: nie glikogen tylko niska glukoza we krwi, o to chodzi w cardio naczczo, wtedy jakas logika w tym jest, zwlaszcza na masie. Ktos pomylil glikogen z glukoza i #!$%@? o spaleniu glikogenu od 20 lat.

@Miroslav2005:

-biceps można robić 2x częściej bo ma dwie głowy, a triceps 3x

to zalecenie mi sie podoba, ale nogi wtedy 6x, to jednak nie.( ͡° ͜ʖ ͡°)