Wpis z mikrobloga

@hrumque: sprawa jest złożona bo... malowałem tylko dwie felgi,

jedna złota a druga srebrna :D na złotą pięć warstw, malowałem jako pierwszą i nie jestem super zadowolony, praktycznie cała puszka poszła (311 gram) a na srebrną trzy warstwy i pewnie z połowę jeszcze zostało. Jak robiłem rozeznanie w necie przed kupnem to pisali, że pięć puszek powinno wystarczyć na felgi do 19''
pięć puszek powinno wystarczyć na felgi do 19''


@Da_R_ecky: ok, dzięki, bo plastdipem już robiłem trochę, ale byłem ciekawy wydajności na felgach - w końcu to trochę upierdliwy element do (dokładnego) pomalowania z ręki, zwłaszcza na aucie ;)
  • 0
@softleather jak Subaru, to trzeba poczuć i się zakochać, inaczej to będzie tylko mały sedan z wielkim głupim spojlerem

Zawsze o takim marzyłem a marzenia trzeba spełniać, nie obchodzi mnie ile pali, ile kosztują dobre klocki, jak głośny jest wydech (chociaż tutaj I tak jest spokojnie - pucha prodrive)
@Da_R_ecky: 3 warstwy miesiąca nie wytrzymają ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie mówiąc o późniejszych problemach ze zrywaniem. Nie myślałeś o dokładkach z sti? Fajnie zrobią robotę z lipem
  • 0
@hvdy to tylko eksperymenty ;) nie chciałem robić z niego sti, spojler już był I nie miałem serca go zdejmować choć dostałem naleśnika razem z autem