Wpis z mikrobloga

#slask #gliwice #psy

Poznaję ktoś tego pieska? Od kilku dni szwenda się po moim osiedlu. Wydaje mi się, że ktoś go #!$%@?, bo piesek wygląda jakby na kogoś czekal i jak podjezdza jakieś auto to leci i sprawdza, kto wysiada. Ogólnie fajny, szukam mu nowego domku, bo nie mogę go przygarnąć. Wygląda na mlodego pieska.

Fora z działki
Pobierz
źródło: comment_bRcHWBLEMbX8bkPFx1TaW3h7MMuCAwk2.jpg
  • 11
@myszka_szara mieszkam w małej miejscowości, blisko #gliwice niestety nie mamtu monitoringu, a policja się tym nie zajmie bez żadnych informacji, bo piesek pojawił się ot tak.

Niestety nie mogę go zatrzymać, ale zawsze przychodzi do mnie jak jestem na działce i siedzimy razem. Dokarmiam go codziennie i daje picie.

Strasznie smutny piesek, rzadko merda ogonkiem i jest bardzo nieufny. Ciężko było się z nim zaprzyjaźnić, bo uciekał i nie chciał przyjąć jak
Uff, naprawdę mi ulżyło :) Super, a piesek wygląda na mądrego, ślicznego, chociaż faktycznie jest teraz smutny. A może zawołasz, jak znajdziesz mu domek? Mogę dorzucić się do "wyprawki" :)
@Sepia zawołam, na pewno :) nie martw się, dam radę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak a propos, wrzuciłem ogłoszenie na FB gliwickiej gazety, sporo udostepnien i lajków, ale nikt się nie odezwał :( chyba moje przypuszczenia się sprawdziły, że został wyrzucony :/
@kacperinjo: Ok super dzięki, że zawołasz :) No nie załamuj mnie, normalnie serce mi pęka :( Rozumiem, gdy ktoś nie może wziąć pieska/kolejnego pieska czy ogólnie zwierzątka do domu, z różnych przyczyn. Ale wyrzucić czy wygonić tego, którego już się ma... No nie mam słów na takie zwyrolstwo. Przecież to czująca, myśląca istota, o umyśle dziecka, jest tak samo przerażone i załamane. Nie mogę sobie poradzić z tą świadomością (
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (25)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @wrnina @emerjot @kokosanki @kajka666 @alibaba848 @BRYN0L @Rakess @FrauWolf @Bobeusz @aardwolf @nama @TheMadHatter @Mtz17 @pierzak @Ja_sie_na_tym_znam @impact18 @PrzChm @plewa92 @kaczka_pekin @1988BaZyL @Aga_Be @budgie @Sepia @Opipramoli_dihydrochloridum @Jf_Sebastian