Wpis z mikrobloga

A ja wam tam powiem szczerze, że dobrze, że Max jest jaki jest i za to co dziś zrobił lubię go jeszcze bardziej. Miał okazję to się wpierdzielił. Nie wyszło? Trudno. W następnym wyścigu wyjdzie. Gość jest bezkompromisowy, takich osób w F1 brakuje. Zwłaszcza, że na tym etapie sezonu można sobie pozwolić na naprawdę wiele - przecież to dopiero trzeci wyścig.

#niepopularnaopinia #f1 #forzaverstappen
  • 15
@zobq: Sory, ale szczerze wątpię, że Maxiu będzie walczył o mistrzostwo. Więc wolę oglądać takie wyścigi w jego wykonaniu, niż zachowawcze procesje. Przynajmniej coś się dzieje.
@bar_tosz: @zobq: @jestem_mike:

Max to największy talent swego pokolenia. Róbcie print screeny. RIC to kandydat na mistrza świata. VER to kandydat na seryjnego mistrza świata. Taki sposób jazdy to inwestycja na przyszłość. Poczytajcie choćby o Sennie. Widząc w lusterku jego żółty kask gość przed nim miał do wyboru: "zostawiasz mi miejsce czy obydwaj wylatujemy?". #januszef1 niech obejrzą koniecznie jego wyczyny na deszczowym Interlagos. Zobaczycie czym się różni mistrz od
@Paul_Proteus: Ziomek, jesli ktos tu brzmi jak Januszem F1 to wlasnie ty. Wiem ze Ver ma najwiekszy hype i nikt mu nie odmawia talentu. Tylko ze bycie szybkim to nie wszystko, "seryjny mistrz swiata" nie popelnie bledow na kazdym GP ktore kosztuja go zwyciestwo lub pozycje na podium. Max jest szybki ale co z tego skoro nie potrafi dojechac do mety bez kolizji? To juz jego 4 sezon w F1 wiec
Max jest szybki ale co z tego skoro nie potrafi dojechac do mety bez kolizji?


@bar_tosz:

No, zabrzmiało jakbyś "wrucił" do F1 razem z Kubicą, czyż nie?

A w bolidzie porównywalnym z Vettelem czy Hamiltonem, młodziak nauczyłby jednego i drugiego pokory. Łatwo nie wikłać się w incydenty, gdy startuje się z pierwszego rzędu (chociaż akurat Seb udowadnia, że można xD). Prawda jest taka, że najwięksi, z Ayrtonem i Schumim na czele,