Wpis z mikrobloga

Mirki, poszukuję śpiwora, który spełni warunki mobilności, będzie lekki i kompaktowy do przewożenia w samolocie, czy podczas kilkudniowej wędrówki, a także zapewni ciepło w namiocie, gdy temperatura na zewnątrz oscyluje w granicach 0 st. Póki co, polecono mi fjord nansen finmark mid, ale widzę problemy z dostępnością. Macie coś godnego polecenia? #outdoor #turystyka #trekking #gory
  • 9
  • Odpowiedz
@asdmjs: Ostatnio kupiłam deuter orbit +5 (są tez wersje 0 i -5) i jestem bardzo zadowolona. Jest ciepły, bardzo lekki i zajmuje mało miejsca. No i jest kilka wersji dostosowanych do wzrostu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Svala: dziękuję za konkrety! @pilot1123: dzięki, wydają się bardzo pro, ale wykraczają poza to, co mogę wydać. Mój błąd, że nie podałem budżetu, ale szukam czegoś w granicach 200-300 PLN, z wagą poniżej 1kg
  • Odpowiedz
@asdmjs: Z takim ograniczeniem co do ceny może być ciężko, ale mój waży 900g i znalazłam go za 260 zł. Te cieplejsze z tego co pamiętam ważą do około 1200g. Wszystko zależy od tego na jaki wzrost i temperaturę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Svala: wiem, dlatego sprawdzam jak to wygląda :) wzrost ok 180 cm będzie ok, a temp. w nocy ok 5–10 st, ale możliwe, że trochę spadnie, dlatego napisałem 0, bardziej z ostrożności
  • Odpowiedz