Wpis z mikrobloga

Miałam wrzucić za dwie godziny, ale nie wiem czy będę miała czas, więc wrzucam teraz. xD

W drugiej rundzie nie było zaskoczenia. Na samym początku na prowadzenie wysunął się Jordan i został na prowadzeniu do samego końca.

Bez zbędnego #!$%@? zaczynamy rundę trzecią.
Jej faworytami są Kacper Lipski, Hed, Michał (aka "giedyś grubol, teraz chudy") i Fangotten.

Zapraszam do głosowania. xD

#tvgry #gry #polskiyoutube #ankieta #tvgrynajlepszyznajgorszych (specjalny tag do obserwacji, pewnie nikogo to nie zainteresuje ale jeśli już to ułatwi zabawę)

PS w drugiej rundzie jakoś mało osób głosowało, więc postanowiłam zawołać wszystkich plusujących pierwszy post. Jakby ktoś miał mi to za złe, to zawsze może wrzucić na czarno i mieć święty sposób.
p.....o - Miałam wrzucić za dwie godziny, ale nie wiem czy będę miała czas, więc wrzu...

źródło: comment_6CbWLh6lZfDXH130xUzlllsXLsbFXjvB.jpg

Pobierz

NAJGORSZYM PROWADZĄCYM W TVGRY.PL JEST...

  • Kacper 3.6% (96)
  • Kacper Lipski 16.8% (447)
  • Hed 18.0% (479)
  • Gambrinus 7.4% (197)
  • Fangotten 19.1% (509)
  • Arasz 4.2% (113)
  • Michał 30.9% (822)

Oddanych głosów: 2663

  • 78
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (232)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @WuDwaKa @losewos @butek12 @nuker92 @PtactwaWiele @jarcou @BoBlubi @granadiller @Bart96 @Plecha @alelis92 @PsychoX @HighKick @dobrezielone @klebix @Imzdx @Vender @MagicUnicorn @SirKacperos @CzarnyPasterz @Frenzel @Piottix @Vadzior @jurek-xd @IF22I @evodeex @jasiekb @Prezes1313 @wstyd @KoN1K @TonyHawking @hungry_joe @Ololhehe @Krogan @
@pizza-eco: fagcośtamcośtam i lipski to najgorsi i nie ma się co sprzeczać. Zawsze tworzą materiał typu "dany temat mnie nie dotyczy ale ponarzekam na niego przez 10 minut". A ostatni materiał o Crysisie 2 gdzie na początku Lipski mówi że to słaba gra, po czym na koniec ją poleca bo jednak nie jest najgorsza to w ogóle dramat. Jordana da się znieść, byle jak najmniej mówił angielskie wyrazy, bo jego akcentowanie