Wpis z mikrobloga

Może mirki i mirabelki będziecie zainteresowani AMA? Mogę Wam przybliżyć jak działa jedna z lepszych kibicowskich bojówek w Polsce i wspomnę również o tych z którymi miałem doczynienia w mniejszym lub większym stopniu. Również troszke mogę Wam wspomnieć o części półświatka w Krakowie oraz Poznaniu #ama #ekstraklasaboners #kibole #mirkohooligans
  • 135
@Gennwat: Bez przesady, to nie włoska mafia. Właściwie te polskie grupy przestępcze to parodia tych zachodnich. Niby hermetyczne i hierarchiczne, ale dużo gadają a mało robią. Handlują ćpaniem, pilnują dziwek. Nie zabiją nikogo tylko dlatego że ktoś wie co robią na codzień, bo musieliby zabić pół sektora. Za duże ryzyko i zero korzyści. Oni działaja na zasadzie, zarobić i się nie dać złapać a jak złapią to odsiedzieć i znów zarabiać.
@Misglebiss: Tak według Ciebie, to kto ma większe wpływy w Krakowie/Małopolsce? Czy Sandecja coś działa, czy to tylko pachoły nic nie znaczące? Słyszałem niejednokrotnie, ze nie bez powodu WSH przybiło układ z PF i głównie żeby bardziej „zdominować” właśnie Śląsk/Małopolskę, czyli rejony gdzie obie ekipy latają. Wiadomo, ze kibice TKWM, pokrzyczeli, powyzywali ale chyba ten układ (WRWE) z czysto chuligańskiego spojrzenia jest bardzo korzystny dla WSH, czy jednak się mylę? Dosyć
@Gennwat: WSH z PF zrobiło świetny ruch. Z punktu widzenia gangusow. Wiślacy posprzedawali chyba każdego kogo było można z ekipy JG. Mądrzejsze osoby z JG odpuściły temat i zajmują się rodzinami, firmami. A Sandecja? Sącz Będzie uzależniony od WSH i PF bo będzie to dla nich korzystne pod względem $
@Misglebiss: Gdzieś tam wspominałeś, ze dosyć dużo osób z JG siedzi za kratami, czyli można powiedzieć, ze teraz bardziej Wiślacy przejęli wpływy? A jeszcze jedno, orientujesz się może jak sytuacja wyglada na Azorach? Bo co chwile słyszę co innego i ze Craxa je właśnie przejęła w okolicach okresu kiedy to osoba, której nazwisko zaczyna się na D kończy na ch się przerzuciła na druga stronę błon. Za to innym razem słyszę,
@Gennwat: zdecydowanie w Krakowie teraz prym wiodą wiślacy. Jeśli chodzi o kluby to raczej te po JG przejmują ex policjanci. Z tym Panem miałem sporo wspólnego ale co do sytuacji na Azorach. Był okres wlasnie jak się chłopaki przerzucili gdzie zdecydowanie Cracovia tam wiodla prym. Ale większość ekipy teraz z Azorów siedzi w kryminale, ukrywają się albo wyjechali za granice. Zostalo kilku młodych nie dobitkow np brat D. Nie mniej jednak
@Misglebiss Motor z Jaga coś bajeruje? W tamtym sezonie spora delegacja z Białegostoku była w Lublinie i się zastanawiam czy coś idzie w tym temacie