Wpis z mikrobloga

Witam Państwa, przygotowuje się do beta testów swojej 5 gierki + jej wydania, ale nadal w moim serduszku jest Mirkowanie i w sumie postanowiłem, iż wydam też jakąś aktualizację do Mirkowania, na pewno naprawię tę błędy:
- Brak sumowania statystyk w panelu statystyk (po ważnej lekcji)
- Znikanie ryzykownych akcji po usunięciu konta (niektórych)
- Latający ptaszek bez pytania
Jeśli ktoś napotkał jakiś inny błąd, to proszę o zgłoszenie go w tym wpisie, dodatkowo działo się ostatnio coś ciekawego na Wykopie? Może była jakaś nowa afera? Z chęcią dodam nową treść do gierki (jakieś ważne wydarzenia na Wykopie, jakaś afera czy coś tam takiego) :-}

Jeśli chodzi o mnie, to aktualizacja przyniesie:
- Naprawę błędów i poprawę działania gry.
- Nowe odnośniki do spraw z Wykopu (dajmy na to, Michau 1 kwietnia naprawi tagi) i takie tam inne.
- Może jakieś nowe prace, szkoły, jakieś nowe rzeczy do zakupy, ale to jeszcze zobaczę :-}

Aktualizacja zapewne wyjdzie w tym miesiącu (najpierw chce wypuścić swoją 5 gierkę do beta testów, wtedy zajmę się pisaniem aktualizacji do Mirkowania).

#donislawmirkowanieclicker #mirkowaniegra
  • 4
@DonislawDev: po drugim usunięciu konta/ zdobyciu rangi Michau, jest problem z mirkorandomem. Skrzyneczka znika po obejrzeniu pierwszej reklamy z uzbieranej atencji od ostatniego uruchomienia aplikacji. No i lenny się rozjeżdżają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wydaje mi sie że źle liczy atencję do rankingu i grach play.
@odczepciesie
Sprawdzę, to z reklamą to nie wiem, parę osób już zgłaszało, ale nie mogę tego u siebie odtworzyć, u mnie normalnie jest testowa reklama, zamykam i skrzynka nadal jest, to sprawdziłem dostęp do skrzynki do strony kodu i też nic nie ma :p
Lenny to wzorowane na wielkim portalu Michcaua( ͡° ʖ̯ ͡°).
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :)