Wpis z mikrobloga

  • 377
Mam pytanie dla chrzestnych, czy to normalne, że na Wielkanoc wręcza się prezent? Zawsze myślałem, że można dać czekoladowego króliczka i tyle. Ja sam nigdy nie dostawałem prezentu na Wielkanoc, teraz jestem chrzestnym kilku miesięcznego dziecka i chciałem dać zwykłego pluszowego misia, a od rodziny dowiaduje się, że to mało i ma być jeszcze koperta. Nie jest to przesada? Zwłaszcza, że jestem uczniem nadal, więc nie mam kasy zbytnio.
#wielkanoc #dzieci
  • 120
@cohh: ja od chrzestnego to tylko na I Komunię coś dostałe,, a chrzestna nawet na tę Komunię nie przyjechała i zdjęcie w kościele mam z chrzestnym i kuzynką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

teraz sam jestem chrzestnym to daje prezenty na Boże Narodzenie i na urodziny (ale to dlatego, że to bliska rodzina i stały kontakt z nimi mam), a Wielkanoc się daje słodycze, kinder niespodziankę (wkładało się
Logan00 - @cohh: ja od chrzestnego to tylko na I Komunię coś dostałe,, a chrzestna na...

źródło: comment_MSTVTFxoL6aotalIFLHGeoJWth74kY5k.jpg

Pobierz
wkładało się proszek do pieczenia i wodę do pudełka od zabawki i wybuchało (ʘʘ)


@Logan00: aaaa ile sie czlowiek narzucal i nacieszyl takimi rzeczamiʕʔ

najgorzej gdy plastikowe opakowanie peklo i juz nie trzymalo jak powinno( ͡° ʖ̯ ͡°)
@cohh: ja mam dwóch chrześniaków, i też się edukuje a na wielkanoc kupiłem jednemu i drugiemu jakąś lepszą czekoladę i po misiaku jakimś i więcej nawet nie myślę
@cohh: na wielkanoc tylko słodycze, ewentualnie jak dziecko malutkie, to wiadomo, że czekoladowy zając nie będzie odpowiedni, więc miś jest spoko. Jak ich teraz przyzwyczaisz do wypaśnych prezentów bez okazji, to zobaczysz co będzie później. Najlepiej ustal sobie już na początku na jakie okazje dajesz, np. boże narodzenie i urodziny coś wiekszego, wielkanoc drobiazg, bo jak się przywyczai, to będziesz musiał kupować za każdym razem jak je widzisz xD. Ja ogólnie